Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Dabbe 1 izle – Full HD 720p Türk Korku Filmleri

Film Bilgileri
Dabbe 1 izle – Full HD 720p Türk Korku Filmleri
1.175 defa izlendi

Türk sineması gelişimini korku türlerinde aramaya başladığı zamanlarda yeni bir fikir ve güzel bir yapıt olarak Dabbe korku türünde gelişime katkı sağlamaya aday gösterilebilir. İmdb puanı 5,2 olan Dabbe 1 izle yönetmenliğini senaristliğini ve yapımcılığını Hasan KARACADAĞ üstlenmektedir.

 

dabbe-1-full-izle

 

Dabbe 1 full izle yönetmenin bu alanda daha önceki yaptığı yapımlardan dolayı daha başarılı olması göze çarpmaktadır. Dabbe 1 hd izle konusu bakımından korku ve gerilim türlerini filmde işlemiştir. Konusu gerçekçi olmasından dolayı film korku ve gerilimi izleyiciye daha iyi bir şekilde hissettirmeyi başarmıştır. Dabbe full hd izle izleyiciye vermiş olduğu korku ve gerilimi tam olarak hissettirmesine neden olan olayların yaşanması izleyicileri uzun bir süre filmin etkisinde kalmasına neden oluyor. Dabbe 1 izle Türk sinemasının korku unsurları cinler ruhlar yatır gibi unsurlar olmaktadır. Konusu gerçekçi olunca insanların inanması ve daha fazla korkması sağlanıyor. Film işlediği konu bakımından güzel ama filmin ilk dakikalarından itibaren repliklerde yapaylık performansların vasat olması görüntünün kötü olması filme gölge düşürmektedir.

 

Serinin ikinci filmini az önce sitemize eklemiştik. Eğer bu filmi izleyip beğendiyseniz Dabbe 2 izlemek için de sitemizin arama motoruna yazıp filmi bulabilir ve izleyebilirsiniz. Bakalım serinin geri kalan filmleri olan Dabbe 4 ve Dabbe 5 filmleri nasıl olacak? Zaman geçtikçe kullanılan efektler de gelişiyor. Hasan Karacadağ bu işi iyi biliyor gerçekten. 720p indirmeden tek parça film izlemek isterseniz fullhdfilmizleyen.com adresini seçin.

2 yorum bulunmaktadır: " Dabbe 1 izle – Full HD 720p Türk Korku Filmleri "
  1. mahir 22 Haziran 2016, 09:18 -

    harbiden korkunçtu ya

  2. Metin 13 Ekim 2016, 03:19 -

    dabbe filmini izleyip korkan var mı hala ya? musallat izlerim daha iyi 🙂

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler