Sporbet

12 Kızgın Adam 1957 Dramatik Amerikan Filmleri Tek Parça Türkçe 1080p

03-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
12 Kızgın Adam 1957 Dramatik Amerikan Filmleri Tek Parça Türkçe 1080p
692 defa izlendi

Bir mahkeme salonunda yaşana olayları ele alan ve verilen yanlış kararlar sonrasında insanların hayatlarının nasıl karartıldığını beyaz perdeye aktaran 12 Kızgın Adam tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 19.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. 12 Kızgın Adam izle adlı film sinemalar da 65.268.825 kişi tarafından izlenmiştir.

 

12 Kızgın Adam full izle

 

12 Kızgın Adam full hd izle adlı bu mükemmel ders niteliğindeki filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 12 Öfkeli Adam, cinayetle suçlanan bir genç ile ilgili karar vermekle yükümlü 12 jüri üyesinin karar verme sürecini konu ediyor. Latin Amerikalı genci zor zamanlar beklemektedir. Babası ile arası çok iyi olmasına rağmen ara ara büyük tartışmalar haline girmektedirler. Babası alkolü çok içtiği için bazen oğlunu bile tanımayacak hale gelir. Genç ise çok düzgün işinde gücünde olan birisidir. Onun için hayat çok kolaydır hayatta her şeyin düzgün gideceğine ve mutluluk içinde olacağına inanır. Babası, arkadaşları onun bu düşüncesiyle her ne kadar alay etsede onun için bu düşünce yapısı her zaman aynı kalacaktır. Ona göre huzur insanların elleri arasındadır insanlar huzuru kendileri yaratıp kendileri yok ederler. Ancak bunun böyle olmadığını bir gece yarısı çok kötü bir şekilde öğrenir. Babasıyla bir tartışma sonucunda babasının saldırısına uğrar. Genç çocuğun babası ne kadar iyi bir insan olsa da içince her şeyi bir anda unutabilmektedir. Bir gece yarısı ise kendisine bıçak saplayarak intihar eder. O gece ise evde tek olan kişi ise oğludur. Genç çocuk babasının cinayetinden sonra tutuklanır. Babasını öldürdüğü gerekçesiyle suçlanır. Sanığa ait olan ve kaybettiğini söylediği bir bıçak ise şuan da kayıptır. Genç suçsuz olmuş olsa da üzüntü dolayısıyla mahkemeye sunduğu bir takım savunmalar ise zayıftır. Olan biteni duyduğunu söyleyen ise bir çok tanık vardır. Kavga olduğu için tüm suç onun üstündedir. Genç çocuk babasının acısını yaşayamadan bu tarz şeylerle uğraşmak zorunda kalır. Artık kendi huzurunun kendi elinde olmadığını düşünmeye başlar. Hayatı babasının intiharından sonra darmadağın olmuştur. Sanık suçlu olduğu için idama mahkum kalacaktır. Jüri sonuçları pekte şaşırtıcı değildir. 12 jüri üyesinden sadece sekiz numaralı jüri üyesi Davis ‘suçsuz’ hükmü yönünde oy vermiştir. Genç çocuğun bu yüzden idam edilmesine karar verilmek üzeredir. Davis jürileri her ne kadar ikna etmeye çalışsada pek başarılı olamayacaktır. Bütün jüri üyeleri “suçlu” kararı vermenin arkadındadır. Onlar için sadece adalet vardır. Genç çocuk ne kadar suçsuz olsa da artık suçlu ve suçsuzu ayırt edemeyecekleri bir hale gelirler. Ancak suçlu kararı verme sebepleri çok farklıdır. Geçmişte yaşanan bir takım şeyler gün yüzüne çıkmaktadır. Saklanan büyük sırlar her şeyin açığa çıkmasını sağlayacak olsa da sadece susarlar. Genç çocuğun ise idamına kesin bir sonuçla karar verilir.

 

Son zamanlar da yapılan yanlış mahkeme kararları sonrasında yeniden gündeme gelen ve eski film olmasına rağmen sinemalar da yayınlanan 12 Kızgın Adam Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dabbe 7 izle adlı filmimizi de sitemizdens seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " 12 Kızgın Adam 1957 Dramatik Amerikan Filmleri Tek Parça Türkçe 1080p "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.