Sporbet

12 Savaşçı Full Tek Parça izle – 2018 Nicolai Fuglsig Savaş Filmleri

26-06-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
12 Savaşçı Full Tek Parça izle – 2018 Nicolai Fuglsig Savaş Filmleri
4.747 defa izlendi

2018 yılında bile hala Amerika 11 Eylül saldırılarını konu alan filmler yapmaktadır. Ülkemiz her sene terör ile boğuşurken başlarına gelen bir terör saldırısını o kadar büyütmüşlerdir ki anlamak mümkün değildir. 12 Savaşçı Türkçe dublaj izle adlı filmde de bu konu ele alınmaktadır. Filmin bütçesi 12.000.000 dolar ve izleyici sayısı ise sadece 1.674.869 kişidir.

 

12 Savaşçı tek part izle

 

Bu filmin kısaca size konusundan bahsetmek istiyorum. 12 Savaşçı tek parça izle adlı filmde, 11 Eylül saldırısına maruz kalan Amerika, kendisine bu saldırıyı yapanın El-Kaide terör örgütü olduğunu öğrendikten sonra hemen bir acil eylem planı yaparlar. Bu plan doğrultusunda ülkenin en gelişmiş ve eğitimli askerlerinden oluşan 12 kişilik bir grup birlik Afganistan’a gönderilir. Bu askerlerin amaçları, orada bulunun Afgan ordusunu kafalayarak iş birliği yapmak ve onları da arkasına alarak El-Kaide terör örgütünü bitirmektir. Bunun nedeni ise, İkiz kuleleri yıkıldıktan sonra büyük bir maddi kriz yaşayan ABD’nin bu işi çok para harcamadan bitirmeye çalışmasıdır. Bu 12 askeri Afganistan’da savaştan çok Afgan askerlerinin ilkel yöntemlerine alışmaya çalışmaları ve güven problemleri zorlayacaktır. Afgan askerlerinin ilk çağlardaki gibi savaş alanına atlar ile gitmesi, ve karşısındaki terör örgütünün de atları kullanması, gecelediklerinde çadırlarda kalması 12 Savaşçı izle oldukça zorlasa da kısa zamanda alışacaklardır. Birlik ve beraberlik ortamı sağlandığında ise işin sonunda El-Kaide örgütünün liderinin ortadan kaldırılmasına kadar varan bir durum yaşanacaktır.

 

2018 yılının 11 Eylül saldırısı konusuna karşı olarak yapılan bir film olan 12 Savaşçı full hd izle filmi sitemize Türkçe dublaj ve tek parça halinde eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyen değerli kullanıcılarımız için Yok oluş adlı filmi de sitemize eklemiş bulunmaktayız.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " 12 Savaşçı Full Tek Parça izle – 2018 Nicolai Fuglsig Savaş Filmleri "
  1. serenayssenol 1 Temmuz 2018, 14:03 -

    Muhteşemdi keyifle izledim emeği geçen herkese teşekkürler

  2. sevda 1 Temmuz 2018, 14:04 -

    Güzel film emeği geçen insanlara tsk ederm

  3. OzgurrGundem 2 Mart 2019, 15:42 -

    Yetmedi bir de filmlerde vuruyorlar ortadoğuyu. 12 savaşçı onu anlatıyor.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.