Sporbet

1957 İsveç Yedinci Mühür Tek Parça Dram Fantastik Filmi izle

29-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
1957 İsveç Yedinci Mühür Tek Parça Dram Fantastik Filmi izle
608 defa izlendi

Bilim kurgu filmi gibi karşımıza çıkan ve Azrail ile canını ortaya koyaran oyun oynayan bir adamın hayatını anlatan Yedinci Mühür tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yedinci Mühür izle adlı film sinemalar da 13.674.784 kişi tarafından izlenmiştir.

Yedinci Mühür full hd tek part izle

Yapılan en ilginç Azrail filmi olan Yedinci Mühür Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. On yıl boyunca süren bir Haçlı seferinden vebanın kol gezdiği ülkesine dönerken yolu Ölüm yolu ile kesişen bir şövalyenin öyküsüdür. Şövalye seferden dönerken başına hiç böyle bir şey geleceğini hiç beklememektedir. O seferini bitirmiş ve her şeyin yoluna girdiğini düşünerek evine dönmektedir. Yolda onun başına gelebilecek olaydan bir haber yola çıkmış ve eve dönmektedir. Giderken esrarengiz birisiyle karşılaşmıştır. İlk başta onun kim olduğunu bilmiyordur ve ona yaklaşmamak için çabalamıştır. Ama esrarengiz kişi onu yanına çekmeyi bir şekilde başarmıştır. O her ne kadar bunu istemese de bir şekilde ona doğru çekilmektedir. Aslında ona karşı bir bakıma bunu istemese de içinden bir şeyler sürekli olarak bu heyecanı istiyor ve aksiyona süreklemek istiyordur onu. Bunun da farkında olduğu için ona karşı biraz daha temkinli yaklaşarak onun dibine girmeye başlamıştır. İstemsiz bir şekilde ona ayak uyduruyordur ama önlemini de alıyordur. Bu böyle devam ederken birden bire olayın verdiği heyecan sebebiyle temkinin elden düşürmüş ve savunmasız bir biçim de kalmıştır. O bunun belki de sonu olucaktır ama artık iş işten geçmiştir. O sadece şimdi neler olucağını merak etmektedir. Çok riskli bir işe kalkışmıştır ve bunun o da farkındadır. Ama yine de bu riskten dönmek istemiyordur bir türlü. Bu belki de hayatında yaşayabileceği son anlardı bundan bile tam emin değildi ama ölüm yoluna artık girmiş bulunmaktaydı. Bundan kurtulabilmesi onun için aslında zordu ama kurtulmak için yapması gereken şeyi biliyordur. Bunu yapabilecekmiydi ondan tam emin olmasa denemekten başka bir çaresi olmadığını biliyordur. Çünkü bu durumdan kurtulması gerekmektedir ve hayatını tekrar yaşamaya başlaması gerekmektedir. Bu yüzden ölmek istemiyordur ve bundan kurtulabilmek için elinden gelen tüm çabayı sarf etmeye hazırdır. Yapabileceği her şeyi yapsa da bundan kurtulamamış ve son çare olarak ölümü bir satranç oyununa davet eder ve ona onu yenebilirse onun yaşamasına izin vermesini söyler. Yedinci Mühür, kıyamet tehditi altında yaşamın anlamını çözmeye çalışan yalnız bir adamın başına gelenleri konu alan çarpıcı bir portredir.

Azrail ile satranç oynayan ve kazanamaması halinde ölecek olan zeki bir adamın korkularını anlatan Yedinci Mühür full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ben Kimim izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.