Sporbet

1984 Hayalet Avcıları Full Hd izle Amerikan Komedi Aile Filmi

23-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
1984 Hayalet Avcıları Full Hd izle Amerikan Komedi Aile Filmi
685 defa izlendi

1984 yılında vizyona giren ve dünya üzerinde yapılan en iyi komedi filmleri arasında bulunan Hayalet Avcıları full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 18.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Hayalet Avcıları izle adlı film sinemalar da 164.689.755 kişi tarafından izlenmiştir.

Hayalet Avcıları tek part hd izle

Hayalet Avcıları tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Tuhaf 3 bilim adamı New York’taki bir üniversitede gizli çalışmalar yaptıkları için rahat işlerinden kovulurlar. Bu 3 bilim adamı hayaletlerin peşine düşerek onlarla ilgili bir takım araştırma içerisine girerler. Araştırmada onlarla ilgili pek fazla içerik bulamasalarda araştırmalarına devam ederler. Ancak bu araştırmalar yüzünden işlerinden olmuşlardır. İşi bıraktıktan sonra hayalet avcıları olmaya karar verirler. Artık onlar hayalet avcıları olmayı başarmışlardır. Kendilerine bir dükkan açıp orada hayaletleri kapana kıstırmaya çalışırlar. Hayaletlerin sonlarını hazırlamak değildir amaçları. Onların nasıl bir cinsiyete sahip olduklarını ortaya dökmektir. Onları bir av gibi kullanıp açtıkları dükkanda herkesin hayatına teker teker ineceklerdir. Aynı zamanda beklenmedik bir hayalet ortaya çıkar. Bu hayaletlerin içinden beklenmedik bir şekilde şeytani bir varlık ortaya çıkar. Hayalet avcıları bir kez daha sadece iyi hayalet olmadığını görür. Hayaletler hakkında ise somut bilgilere ulaşmaya başlarlar. Ancak bu şeytani varlığı yakalamaları bir hayli zordur. Çünkü bu varlık çok güçlüdür. Bu zamana kadar kimsenin şeytani varlığa gücü yetmemiştir. Hayalet avcıları ise bu varlığın peşine düşüp onu öldürme konusunda kararlıdırlar. Ancak bazen istenilen şeyler olamaz. Hayalet avcıları şeytani varlığın peşine düştükten beri sanki bir takım tehlikelerle karşı karşıyadırlar. Şeytani varlık onlara bir görünüp bir kaybolmaktadır. Hayalet avcılarını elinde oynatmaya devam ederler. İstediği şey ise olur hayalet avcıları onu yakalayacağını düşünür. Ancak bir oyunun içerisinde olduklarını bilmezler. Şeytani varlık çok güçlü olsada hayalet avcıları onun üstesinden gelemicek gibi değillerdir.

İlk zamanlar da çizgi filmi ile çocukların sevgilisi haline gelen ve daha sonrasında filmi ile dünya çapında izlenen Hayalet Avcıları Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bugün Aslında Dündü izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.