Sporbet

1989 Ölü Ozanlar Derneği Tek Parça izle Robin Williams Filmi

10-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
1989 Ölü Ozanlar Derneği Tek Parça izle Robin Williams Filmi
670 defa izlendi

Arkadaşlar arasında dayanışmayı ve yardımlaşmayı konu alan ve en büyük devrimci yapıtlarından birisi olan Ölü Ozanlar Derneği tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ölü Ozanlar Derneği izle filmi sinemalar da 17.279.264 kişi tarafından izlenmiştir.

Ölü Ozanlar Derneği full tek parça izle

Ölü Ozanlar Derneği full hd izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 50’lerin Welton Akademisi, çok disiplinli sıkı yönetimli bir okuldur. Bu okulda ki öğrenciler ne kadar çok çalışıp disipline uysalarda bir türlü hayatlarını yaşayamazlar. Ne yapacaklarını bilmeyen öğrenciler bu okulun disiplini ile yavaş yavaş bıkkın bir hale gelirler. Okul yönetiminin disiplinli ve sıkıcı yapısı öğrencileri bunaltıcı bir hale getirir. Ancak okula gelen beklenmedik bir misafir her şeyi değiştirmeye hazır kıvamdadır. Artık onların hayatlarını yaşamasını sağlayacak yeni kir İngilizce öğretmenleri vardır. Bu adam ne kadar disiplinli olsada öğrencilere birer abi ve baba gibi davranır. Okula geldiği itibaren okulda bir takım değişiklikler oluşur. Öğrenciler ise bu adama bir anda düşkün bir hale gelir. Orta yaşlı olan İngilizce öğretmeni okulda yavaş yavaş etkinlikler yapmaya başlar. Okul müdürü ve öğretmenler bu durumdan rahatsız olsada okula büyük bir iş adamı sayesinde giren öğretmeni kovma yetkileri yoktur. Artık hem disiplinli hem de eğlenceli bir okul haline gelen bu okul herkesi mutlu eder. Kamp, tiyatro, sinema, ülkeler arası gezi yapmaya başlayan bu okul yavaş yavaş başka öğrenciler tarafından da duyulur. Bunun sonucunda okulda ki öğrenci sayısıda artmaya başlar. Onlar için en güzel yanı ise bu denli iyi bir öğretmen sahibi olmaktır. Yavaş yavaş okulun bütün öğretmenleri açılmaya başlar. Açıldıktan sonra ise etkinliklere ve eğlencelere katımaya başlarlar. Okulun bütün düzenini değiştiren İngilizce öğretmeni bunları her zaman iyi yönde okulun otoritesini sarsmadan yapar. Ders zamanı ders eğlence zamanı eğlence taktiğini uygulayan İngilizce öğretmeni öğrencilerine çok alışır. Öğrencileri ise onun hiç bir zaman bu okuldan gitmesini istemezler. Ancak adamın başına gelen bir takım olaydan sonra İngilizce öğretmeni okulu bırakmaya karar verir. Daha iyi bir yerden teklif alarak hayatına devam etme kararı alır. Ne kadar gitmek istemese de elinden gelen hiç bir şey yoktur. Öğrenciler ise İngilizce öğretmenlerinin gitmesini hiç istemezler. Çünkü bu adam onlara yeri gelince öğretmen yeri gelince baba yeri gelincede bir abi olmuştur. Okulun öğrencileri tarafından sevilen adam gitmekten vazgeçip öğrencilerine sahip çıkacak mıdır ?

Devrimciliği tüm dünyaya duyuran bir film olan ve haksızlıklara karşı arkadaşların birbirlerinin kenetlenmesine neden olan Ölü Ozanlar Derneği Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Son Samuray izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " 1989 Ölü Ozanlar Derneği Tek Parça izle Robin Williams Filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.