Sporbet

1990 Uyanışlar Türkçe Dublaj izle Otobiyografi Filmleri

28-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
1990 Uyanışlar Türkçe Dublaj izle Otobiyografi Filmleri
726 defa izlendi

Usta oyuncu Robert De Niro’nun baş rolünde oynadığı ve asosyal bir doktoru canlandırdığı Uyanışlar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 22.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Uyanışlar izle adlı film sinemalar da 216.789.584 kişi tarafından izlenmiştir.

Uyanışlar full hd 1080p izle

Uyanışlar tek parça izle adlı bu harika fantastik filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Dr. Malcolm, çok başarılı bir doktordur. İnsanlar tarafından hayran kalınası özellikleri vardır. Ancak 30 yaşında olmasına rağmen insanlarla hiç bir ilişkisi yoktur. Herkesten uzak bir şekilde sadece işini yapar. Bu yaşına kadar her zaman asosyal bir insan olmuştur. Sebebi ise doktor olma hayalidir. Yıllarca çalışmış, çabalamış ve sonunda doktor olmuştur. Bu süre zarfında hiç arkadaşı olmamış hatta ailesiyle bile konuşma içerisine girmemiştir. Doktor olmayı başaran Dr. Malcolm bu seferki hayatında ise iyi ve başarılı bir doktor olmak için gitmiştir. Sadece kariyerine odaklı bir şeyler yapan genç adam aşk ilişkilerini ve arkadaşlık ilişkilerini bir kenara koymuştur. Hastanenin en başarılı doktoru olan genç adamın artık bir rakibi vardır. Dr. Sayer ismini tüm şehirde duyurmuş başarılı ve çalışkan bir doktordur. İnsanlarla ilişkisini ise her zaman iyi tutmuştur. Onun için en önemli şeylerde biri sevgidir. Bir insan sevilirse her zaman başarıya ulaşır yönünde ilerlemiştir. Dr. Sayer çok uzun yıllardır bilincini kaybeden haraketsiz görünen hastaları tedavi etmek ister. Bu tarz insanlar Dr. Malcolm’un tercih etmediği hastalardır. Bir gün L- Dopa adında bir ilaç türüdür. İki başarılı doktor bu ilacı kullanmak için bir çok yollar dener ve sonunda bu ilacı denemek için izin alır. Bu ilacı deneyen iki doktor için her şey güzel gitsede bir zaman sonra başlarına çok kötü şeyler gelecektir. İlacın yan etkilerini akıl edemeyen başarılı doktorların başları belaya girecektir. Çünkü bu ilacın kullanım tarzı çok başka ve zararlı olan yan etkileri vardır. İlacın yan etkileri ortaya çıkmaya başladığı sırada her şey zorlaşmaya başlar. Ne yapacaklarını bilmeyen doktorlar artık elinden geleni yapmak zorundadırlar. Genç doktorlar ilacın yan etkilerini durdurmayı başarabilecekler midir ?

Son derece hasta olan ve iyileşmesi imkansız hastaları iyileştirmek için çabalayan bir doktorun başarısını beyaz perdeye aktaran Uyanışlar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dokunulmazlar izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " 1990 Uyanışlar Türkçe Dublaj izle Otobiyografi Filmleri "
  1. DiscoStew66 29 Ağustos 2019, 15:52 -

    Çatır çatır izlenir bu film

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.