Sporbet

2004 Motosiklet Günlüğü Türkçe Dublaj izle 9 Ülke Yapımı

27-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
2004 Motosiklet Günlüğü Türkçe Dublaj izle 9 Ülke Yapımı
980 defa izlendi

En büyük 2. devrimci olarak nitelendirilen Che Guevara’nın bisiklet ile çıktığı yolculuğu beyaz perdeye aktaran Motosiklet Günlüğü Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Motosiklet Günlüğü izle adlı film sinemalar da 1.637.883 kişi tarafından izlenmiştir.

Motosiklet Günlüğü tek part seyret

Motosiklet Günlüğü full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Küba devrimcisi Chu Guevara 1950’lerde henüz dahaca 23 yaşındayken motosikletle seyahate çıkmaya karar verir. Bu seyahat uzun sürecektir ve onun için aslında çok güzel bir şeydir. Hem kendini tatmin edebilecek hem de istediği şeyi yapmış olabilecektir. Hayalini gerçekleştirmek için bu planından vazgeçmemiştir ve bunu yapmayı kafasına koymuştur. Bunu tek başına yapmak yerine yakın arkadaşı olan Alberto Granado’yla konuşmuştur ve ona anlatmıştır. İlk başta yakın arkadaşı kabul etmese de onu dedikleriyle bir şekilde ikna etmeyi başarmış ve onunla beraber bu yolculuğa çıkmak için ikisi de hazırlıklarını yapmaya başlamışlardır. İkisi de birbirinden çılgın ve maceraperestçi tavırlarıyla beraber bu maceraya sonuna kadar hazır hale gelmiştir. Hayatlarının belki de bu macera ve yolculukla değişebileceklerini hiç beklemiyordur. Onlar sadece gezip çılgınca eğlenmek istiyorlardır. İkisinin de düşüncesi birbirine paraleldir ve tek amaçları güzel kızların peşinde olmaktır. Düşürebilecekleri kadar güzel kız düşürüp bununla kendini tatmin edecek ve keyifleri her zaman yerinde olucaktır. Bu onlar için aslında vazgeçilmez bir olaydır. Tek amaçları bu yönde iken uzun bir yolculukla dünyayı görebildikleri kadar da görmek istiyorlardır. Bu yolculuk içerisinde uğradıkları yerleri not alacaklar ve o notları ileriye dönük kendilerine saklayıp onlara ara sıra bakmayı düşünüyorlardır. İkisi beraber tüm Güney Amerika’yı beraber gezmişlerdir ve gezerken akıllarına gelebilecek her yere gitmek için çabalamışlardır. Her gittikleri yerde çılgınca eğlenip gözlerine güzel gelen her kızı düşürmek için uğraşmışlar ve istedikleri şeyi başarmışlardır. Şans resmen onlardan yanadır. Yapabilecek her şeyi yapmaya çalışıyordur daha sonrasında yapamadıklarından pişman olmamak için. Çok uzun bir süre dolaşmışlardır ve eğlencenin dibine vurmuşlardır. Ama tam olarak dahaca tatmin olamamışlardır ve daha fazla yer gezmek istiyorlardır. İkilinin mezuniyetlerine kısa bir zaman kalmıştır ve daha fazla eğlence aramaya başlamışlardır. Bu onların eğlenebilmek için son zamanlarıydı çünkü. Mezun olduktan sonra bu kadar eğlenceli şeyler yapamayacaklarını bildikleri için bunu yapmak için ellerinde ki her şeyi kullanmaya çalışıyorlardır. Bu eğlence arayışlarının en sonunda Arjantin, Şili, Brezilya ve Peru’yu kapsayan bir eğlenceye daha çıkmaya karar verirler. Bu eğlenceye çıktıklarında hayat onları çok başka noktalara sürükleyeceklerinden haberleri bile yoktur aslında.

Son zamanların en iyi filmlerinden olan ve devrimci kralının bisiklet seyahatindaki maceralarını konu alan Motosiklet Günlüğü tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kahraman izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.