Sporbet

3:10 Treni Tek Parça izle Amerikan Aksiyon Dram Suç Filmleri

25-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
3:10 Treni Tek Parça izle Amerikan Aksiyon Dram Suç Filmleri
808 defa izlendi

Kendisine teslim edilen bir azılı katili trene bindirmek için yola çıkan ve daha sonrasında bu azılı katile saygı duymaya başlayınca onunla birlikte kendisine bir yol çizen adamın hayatını anlatan 3:10 Treni tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 18.500.000 dolar olarak açıklanmıştır. 3:10 Treni izle adlı film sinemalar da 17.090.267 kişi tarafından izlenmiştir.

3:10 Treni tek parça 2007 seyret

Western filmlerine oldukça benzeyen 3:10 Treni Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Wade seneler önce işlediği bir cinayet sonrasında kanundan kaçmaktadır. Ne kadar çok bundan hoşnut olmasada yapması gereken şeyler vardır. Bu yüzden hapishaneye girmeye hiç niyeti yoktur. Bilmeden öldürdüğü bu adam sonucunda herkesin gözünde seri katil olarak tanınan Wade teslim olma kararı alır. Ancak sürekli bir ikilem içerisinde olduğu için ne yapacağı konusunda hala bir fikri yoktur. Ancak Wade teslim olmadan önce yakalanır. Evans adında olan bir polis Wade’yi kanun karşısına çıkararak ağır bir suç almasını sağlar. Wade yavaş yavaş bu polise kinlenmiştir. Ancak kaderleri sanki aynıymış gibi Evans’ında başına bu tür bir olay gelir. Başına gelen bu olay yüzünden Wade’nin olduğu cezaevine gönderilir. Wade ona bu hayatı zehir etme konusunda epeyce kararlıdır. Hapishane hayatını yavaş yavaş Evans’a zehir etmeye başlamıştır. Evans ise bu adama boyun eğmemekte bir o kadar kararlıdır. Bir gün karşı karşıya gelen bu iki düşman aralarında ki husumeti düzeltme kararı alırlar. Evans, Wade’ye onun bir polis olduğunu ve yapacağı hiç bir şey olmayıp onu adalete teslim etmek zorunda olduğunu söyler. Wade bu durum karşısında Evans’a hak verir. Yakın arkadaş olan bu iki adam buradan çıkmak için ellerinden ne geliyorsa yapmalıdır. Hiç bir suçları olmamasına rağmen aynı kaderden cezaevine giren bu iki adamın hayatları çok kötü bir hal almıştır. Ne yapacakları konusunda pek bir fikir sahibi olmasalar da gerçekleri açığa sermek için avukatlarından yardım isterler. Son kalan paralarıylada en iyi avukatı tutan bu iki zanlı her şeyi ortaya dökme konusunda kararlılardır. Ancak seneler geçsede suçsuz oldukları ortaya çıkamaz. Öylece ölmeyi bekleyen adamların hayatlarının yarısı burada geçer daha sonrasında ise suçsuz oldukları ortaya çıkar. Peki senelerdir burada suçsuz olmalarına rağmen burada yaşayan iki adam için yaşamaya dair tek bir sebep var mıdır ?

Her suçlu ilan edilenin suçlu olmadığını anlayan ve bu doğrultu da kendisine emanet edilen bir suçluya karşı aşırı ilgi duyan bir adamın hayatını beyaz perdeye aktaran 3:10 Treni full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sil Baştan izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.