Sporbet

Adalet Peşinde 2010 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Efsane Suç Konulu Film

14-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Adalet Peşinde 2010 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Efsane Suç Konulu Film
695 defa izlendi

Hayatı boyunca ailesine aşık olan bir adamın adaletin peşinden gittiği sırada yaşadığı korkunç olayları beyaz perdeye taşıyan Adalet Peşinde tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Adalet Peşinde izle adlı film sinemalar da 4.626.904 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Adalet Peşinde 2010 tek part seyret

 

Adalet Peşinde Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Shelton her zaman adaletli bir insan olmayı başarmıştır. İyiliği ve dürüstlüğü ile hayran olunacak bir adamdır. Onun için bu hayatta değer verdiği iki insan vardır onlar ise eşi ve oğludur. Eşine çok sadık bir adam olan Shelton oğlunada aşık bir adamdır. Hayatının her zerresini onlarla yaşayıp ailenin nasıl bir kavram olduğunu onlarla öğrenmiştir. Onu hayata bağlayan tek şey ailesidir. O öfkesini her daim kontrol etmesini bilir ve eşiyle kavgası olduğunda dahi her zaman susmayı tercih eder. Kimseyi kırmamak için uğraşan Shelton aynı zamanda korkulan bir insandır. İnsanlara karşı saygı duyulası bir tavır takınmıştır. Eşi ise ona göre biraz daha kibirli bir insandır ancak iyilik meleği denilecek kadar da merhamet sahibidir. Ancak Shelton’un başına çok büyük şeyler gelir. Bir mağaza sahibi olan Shelton’un mağazası soyguna uğrar. Shelton ise bu soygun sırasında en sevdiği iki insan eşi ve oğlunu kaybeder. Eşi ve çocuğu olmadan bir hiç olduğunu düşünen bu adam için artık yaşamak çok anlamsızdır. Ancak eşi ve oğlunu kimin öldürdüğünü bulana kadar. O asla intikamını almadan ölmecektir. Shelton’un artık bundan sonra ki yaşamında tek bir şey vardır. İntikam! Adalet olmayan bu dünyada adaleti kendisi sağlayacaktır. Shelton katilleri bulduktan sonra davaya bakacak kişi avukatı olacaktır. Ancak Shelton hiç bir işi avukatına bırakmamakta kararlıdır. Davaya yetkili olan başarılı savcı Nick Rice atanır. Nick, zanlılardan birine yalan ifade vermesine karşı hafif bir ceza verir. Aradan 10 yıl geçer Shelton sabrıyla 10 yılın kinini hep içinde tutar. Karısının ve oğlunun intikamını almak için yıllarca sabredip kinini daha da büyütmüştür. 10 yıl sonrasında ise hafif cezayla kurtulan katil ölü bulunur. Shelton bu duruma ne kadar sevinsede bunu kendisi yapamadığı için bir o kadar kendinden nefret eder. Shelton, Nick’in verdiği hafif cezalara karşı büyük bir öfke patlaması yaşar. Adaletin bir şeyler yapmasını beklediği süre içerisinde hiç bir şey istediği gibi olmamıştır. Shelton’un eşini ve karısını öldüren öldürülmesinde yardımcı olan kim varsa onları öldürmeye karar verir. Ancak önce büyük bir soğukkanlılıkla onların acı çekmesi için uğraşır. Yıllar sonra istediği şeye ulaşır ve karısı ile oğlunun intikamını alır. Ancak şuan da polisler onun peşindedir. Dürüstlüğü ile tanınan bu adam artık bir katil olarak duyulur. Shelton’un hiç bir şey umrunda değildir. O sadece karısı ve oğlunun yanına gitmek istiyordur. İntikamını aldıktan sonra istediği şey ise budur. Ailesinin yanına gitmek.

 

Aksiyon filmleri kategorisinde adını efsane filmler arasında yazdıran nadir filmlerden olan ve aile filmi olarakta karşımıza çıkabilen Adalet Peşinde full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Adalet 2 izle filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.