Aile Oyunları Filmi Tek Parça 2018 izle – Aile içi Sorunlar Filmi

22-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Aile Oyunları Filmi Tek Parça 2018 izle – Aile içi Sorunlar Filmi
1.893 defa izlendi

Aile içi sorunların ele alındığı ve insanlara aile içinde yapılmaması gereken hatalar konusunda bilgi veren bir film olan Aile Oyunları Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 1.200.000 dolar olarak açıklanmıştır. Aile Oyunları izle adlı film sinemalar da 1.573.793 kişi tarafından izlenmiş ve çok güzel yorumlar almıştır.

 

Aile Oyunları tek part 2018 seyret

 

Filmin konusundan sizler için kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sloane’nun babası Roan uzun yıllar önce karısını kaybetmiştir, karısına çok aşık olan adam yıllarca hayatına başka bir kadın almamış ve yalnız yaşamıştır. Ancak yaşlandığı için artık hayatına yeni bir insan alması gerektiğini düşünür ve evlenmeye karar verir. Kızı Sloane’ye bu kararını belirtir fakat Sloane bu kararına karşı çıkar. Roan artık yalnızlıktan bunaldığı için Amerikan bir kadınla evlilik adımları atmaya karar verir. Sloane bu evliliği bozmaya ve onları ayırmaya kararlı olduğu için doğduğu ve büyüdüğü eve gider. Ortaya beklemediği şeyler çıkar. Geçmişteki sırlar tek tek ortaya dökülmeye başlamıştır. Bütün bunlar onları zor bir döneme sokar ve hayatlarında beklemediği şeyler yaşamaya başlarlar. Bu korkutucu ve şaşırtıcı sırlar sonucunda Sloane kasabaya geri döner ve herşeyi açığa dökmeye karar verir. Her şey tek tek gün yüzüne çıktığında korku herkesin ensesinde olacak ve onların hayatlarının en zor dönemine sokacaktır. Geçmişteki kötü anılar geleceğin önüne geçecektir. Sloane babasının evlenmesine engel olmayı başarmıştır fakat kalp kırıklıklarına engel olamamıştır. Babasını günden güne kaybeden Sloane yaptığından her ne kadar pişman olmuş olsa da kararından vazgeçmeyecektir. Babası Roan’ın kendisinden gizli hastahaneye gittiğini öğrendiğinde ise hemen evraklarını alır ve kontrol ettirir. Babasının kanser olduğunu öğrendiğinde ise ne kadar yanlış bir işe kalkıştığını anlayacaktır. Kendisi zamanı geldiğinde evlenip gideceğinden dolayı babasının neden evlenmek istediğini daha iyi anlayacak olan bu kız, babasının evlenmek istediği Amerika’lı kadını aramaya başlar. Amerika’lı kadını bulduğunda ise ne kadar geç kaldığının farkında varacaktır. Gözleri önünde babasının eriyip gitmesine dayanamayan bu kız başka yollar aramaya başlayacaktır. Aile Oyunları full hd izle adlı filmi izleyen insanlar göz yaşlarına hakim olamamışlardır.

 

Ailenin her şeyden ve herkesten önemli olduğunu anlatan ve insanları dinlemeden isteklerine karşı çıkmanın ne kadar yanlış olduğu konusunda insanları bilgilendiren Aile Oyunları tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenler için Dev Avcısı filmini de sitemize eklemiş bulunmaktayız. Bu filmimizi de rahatlıkla sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Aile Oyunları Filmi Tek Parça 2018 izle – Aile içi Sorunlar Filmi "
  1. ahmetham 5 Mart 2019, 12:36 -

    Aile oyunlarını film konusu yapmanın ne mantığı vardı arkadaşım

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.