Sporbet

Alem-i Cin 2018 tek parça izle yerli yeni korku filmleri

09-04-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Alem-i Cin 2018 tek parça izle yerli yeni korku filmleri
3.522 defa izlendi

Yeliz adlı bir kadının 25 yaşına geldikten sonra zamanında ailesinin hataları yüzünden Cin’ler alemi ile yüz yüze gelmesini konu alan Alem-i Cin tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Alem-i Cin izle adlı film sinemalar da 4.678.894 kişi tarafından izlenmiştir.

Alem-i Cin 2018 korku filmi izle

Alem-i Cin full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yeliz’in hayatında her şey normal gitmektedir ve onun için hiçbir sıkıntı yoktur. Hiç beklenmedik şeylerin başına geleceğinden bile haberi yoktur. Yeliz 25 yaşına girdikten sonra geceleri uyurken kabuslar görmeye başlar. İlk kabuslarında bunları önemsememiştir ve git gide her gece aynı kabusu görüp durması ve sürekli başına bir şeyler gelmesi sonucunda artık kabuslarını ciddiye alması gerektiğinin farkına varmıştır. Yeliz kabuslar ve başına gelen şeyler yüzünden oldukça korkmaktadır ve nasıl düzelteceğini bilmiyordur. Bunun için birisine danışması gerektiğini biliyordur ama kime güvenebileceğini bilmediği içinden danışacağı ve bu durumlar hakkında bilgili olan kişi nasıl bulacağını bilmiyordur. Yeliz’in git gide bu durumları artmaya başlamıştır. Yeliz her defasında daha da kötü bir şeyler görmeye başlamış ve başına daha kötüleri geliyordur. Artık dayanamaz bir hale gelmiştir ve bunu aklına gelen ilk kişiyle paylaşır. Bu durum Yeliz’in hiç sevmeyeceği bir şekilde sonuçlanınca aile dostunun bundan haberi olması sonucunda aile dostunun yardımına muhtaç gelir. Yeliz aile dostuyla görüştükçe aslında kendi ailesinin geçmişte çok büyük kötülüklerle uğraşıp bu dünyadan olmayan varlıklarla anlaşmaları yüzünden başına bunların geldiğini ve sadece bunlarla yetinmeyip daha büyük sır perdelerinide gizlediğini öğrenmeye başlar. Yeliz bu durum sonucunda ne yapacağını hiç bilmiyordur ve ailesinin neden böyle bir işe kalkıştığına da bir türlü anlam veremiyordur. Ama Yeliz’in hiçbir suçu yokken başına bunun gelmesi onun için hiç adaletli değildir ve bu durum yüzünden sürekli olarak ailesini suçlamaktadır. Yeliz, aile dostuyla beraber bu beladan kurtulabilmek için her şeyini vermeye hazırdır. Aile dostu, Yeliz’i bu beladan kurtarabilecek midir?

2018 yılında vizyona giren ve izleyenlerin yüreğini korkudan hop hop ettiren Alem-i Cin sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Alem-i Cin 2 izle adlı filmi de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Alem-i Cin 2018 tek parça izle yerli yeni korku filmleri "
 1. haydar 29 Temmuz 2019, 02:08 -

  Alemi cin bence dabbe serisi kadar korkunç olmamış

 2. kabobobo 11 Ağustos 2019, 16:50 -

  Daha yeni açtım umarım iyi -dir

 3. ... 28 Ağustos 2019, 19:22 -

  Alemi cin çok korkunç ya gerçekten

 4. İZİ PİZİ LİMON SQUİZİ 2 Eylül 2019, 02:54 -

  olm 360 p ne ya yinede sağolsun hiçbir sitede yok

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.