Sporbet

Alfa Kurt 2018 Türkçe Dublaj izle – İnsan ve Kurt Arkadaşlık Filmi

04-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Alfa Kurt 2018 Türkçe Dublaj izle – İnsan ve Kurt Arkadaşlık Filmi
2.653 defa izlendi

20 Bin yıl öncesindeki insanların hayatlarını konu alan ve kabileler halinde nasıl avlandıklarını işleyen Alfa Kurt Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 9.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Alfa Kurt izle filminin sinemalar da izlenme sayısı 8.273.893 kişi olarak bildirilmiş ve beklenenin oldukça üzerinde bir ilgi görmüştür.

 

Alfa Kurt 2018 tek parça izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, dünyanın milattan sonra 12. yılında yaşayan Alfa adındaki bir genç, kabile büyükleri ile takılmaya başladıktan sonra avlara da götürülmek ister. Kendisini bazı testlere sokan kabile büyüklerini ikna eden Alfa, artık onlar ile birlikte çetin ve dondurucu kış şartları gelmeden avlanmaya çıkabilecektir. Ailesine bu sebepten dolayı daha çok yemek payı düşeceğinden dolayı oldukça mutlu olan genç hemen kendisine mızrak ve bir adet kalkan ayarlar. Avlanma zamanı geldiğinde ise heyecandan uyuyamayan Alfa, sonunda kabile büyükleri ile ilk avlanma sezonunda yola çıkar. Yolculuk esnasında bir çok tehlike atlatan bu ortaçağ insanları beklenmedik bir saldırıya maruz kalırlar. Kurtların ani saldırısını zar zor ber taraf ederler fakat Alfa oldukça ciddi şekilde yaralanmış ve bayılmıştır. Alfa’nın öldüğünü zanneden kabile büyükleri onu orada bırakarak ayrılırlar. Bir kaç saat sonra kendisine gelen Alfa, etrafında kimse olmadığını görünce yalnız ölüme terk edildiğini anlar. Bu duruma oldukça bozulan Alfa, hayatta kalıp kabileye dönerek bu durumu anlatmak ve yapılanın yanlış olduğunu kabile büyüklerine iletmek ister. Bu sıra da sürüsünden ayrılmış olan bir kurt ile karşılaşan Alfa, onu da yanına alarak uzun bir yolculuğa çıkacaklardır. Beraber geçirdikleri zaman zarfı içerisinde birbirlerine güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenen bu kurt ile insanın tek bir amacı vardır. Öldürücü soğuklar gelmeden ikisi de ailesine ve kabilesine kavuşmak ister. Alfa Kurt tek parça izle adlı filmde işlenen konunun millattan sonraki ilk yıllarında insanların ne kadar zor bir hayat sürdüklerini konu almaktadır.

 

2017 yılında vizyona girmesi beklenen bu film, bazı sorunlarından dolayı 2018 yılında vizyona girmiştir. Alfa Kurt full hd izle adlı filmi bizler de sitemize hd kalite de ve 720p olarak sizler için eklemiş bulunmaktayız. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dokunma Bana adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Alfa Kurt 2018 Türkçe Dublaj izle – İnsan ve Kurt Arkadaşlık Filmi "
  1. cennetsen1992 24 Kasım 2018, 17:22 -

    Alfa Kurt izleme zamanı. Arkadaşlar Alfa Kurt Türkçe dublaj olarak izleyin. Alt yazı tam bir fiyasko

  2. niallftflicker 4 Aralık 2018, 11:31 -

    Alfa Kurt Türkçe dublaj izle filmini ben daha iyi bekliyordum. O kadar reklama göre bence daha başarılı olabilirdi.

  3. sergenerten 16 Nisan 2019, 16:27 -

    Ben anlamıyorum Alfa Kurt filminde bir kurdu bilim kurgu filmin de nasıl oynatıyorlar

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.