Sporbet

Altıncı His 1999 Full Hd Tek Parça izle – Amerikan Efsane Türkçe Dublaj Filmler

10-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Altıncı His 1999 Full Hd Tek Parça izle – Amerikan Efsane Türkçe Dublaj Filmler
692 defa izlendi

Yıllar önce yaşadığı bir saldırı sonrasında ölüm tehlikesi atlatan ve hala da o saldırının izlerini taşıyan bir adamın hayat hikayesinin anlatıldığı Altıncı His tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Altıncı His izle adlı film sinemalar da 5.733.584 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Altıncı His 720p tek parça seyret

 

Altıncı His full hd izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Psikiyatri Crowe yıllar önce çalıştığı meslekten ayrılmak zorunda kalır. Bunun sonucunda daha farklı işlerle uğraşmaya başlar. Yıllar öncesine kadar tek hayali psikiyatri olmaktır. Ancak yaşadığı korkunç bir travma sonrasında istediği mesleği yapmayı bırakır. Bir hastası tarafından silahlı bir saldırıya uğrayan Crowe için psikolojik bir sarsıntı meydana gelir. Kendini toparlaması çok büyük zamanlar alır. Psikiyatri mesleğine geri dönülmesi çok beklense de Crowe bu durumu kabul etmez. Psikiyatri olma sebebi insanların hayatlarını dinleyip onların dertlerine ortak olmaktır. Bunu başaramadığını görünce pes etmiştir. Ancak bir gün küçük bir kız çocuğuyla tanışır. Kız çocuğunun ailesi Crowe’nin kızlarıyla çok ilgilenmesini ister. Başta bunu bütün ısrarlara rağmen kabul etmese de kızı gördükten sonra onda farklı bazı şeyler olduğunu anlar. Crowe geçmişte ki hastasına benzer biri ile benzetir bu küçük kızı. Küçük kız Cole Sear ile ilgilenmeye başlar. Hiç beklenmedik bir şekilde bu kız çocuğuyla yakınlaşır. Cole ise Crowe’ye çok bağlanır. Cole insanlarla iletişim kopukluğu yaşayan bir kızdır. Onun gözünden insanlar birer ucube hayaletler ise insandır. Onun için asıl insan görünmeyen varlıklardır. Crowe çok güvenen Cole ona bir sır verir. Cole ölü insanları görmektedir. Bu hayaletler Cole’den bir şey istemektedirler. Cole’un etrafta dolaşan ölü insanlar gördüğünü söylemiyor ve etraftaki huzursuzluk duygusunu giderek arttırmaktadır. Crowe’ye ise bu durumu farketmeye başlıyor. Bu durumu ilk kez Crowe ile paylaşan Cole her şeyin çok zor bir hal alacağını söyler. Crowe ile Cole arasında ki bu sır onları büyük bir çıkmaza sürükler. Küçük çocuğun sahip olduğu bu sır hem kendisinin hem de doktor Crowe’un hayatında fırtınalar koparacak bir kırılma noktasını doğuracaktır. Crowe ölülerle küçük kızı bir başına bırakmamak için onların ne istediğini öğrenmeye çalışır. Ölüler Cole’nin ruhunu istemektedir. Crowe ise bu durumdan nasıl kurtulacağını bilmiyordur. Bilimsel bir terim yerine din ile hareket etmek isteyen Crowe kiliseden bir rahip bulur. Rahibe her şeyi anlatan Crowe başlarının büyük dertte olduğunu çoktan anlar. Onları bu durumdan kurtarmak isteyen Rahip büyük bir çaba harcamak zorundadır. Yoksa bu durum Crowe ve Cole’nin sonu olacaktır.

 

Başına gelen olaylar sonrasında Psikiyatr olan bir adamın bu halde insanların durumlarını düzeltmeye çalışma çabalarını beyaz perdeye yansıtan Altıncı His Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Modern Zamanlar izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.