Sporbet

And Then We Danced dram romantik Türkçe dublaj izle 2019

31-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
And Then We Danced dram romantik Türkçe dublaj izle 2019
191 defa izlendi

Çocukluğundan beri dansa ilgisi olan Merab adlı gencin kendisini keşfetmeye başlaması ile hayatına yön verişlerini konu olarak beyaz perdeye aktaran And Then We Danced Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. And Then We Danced izle adlı film sinemalar da 4.574.603 kişi tarafından izlenmiştir.

And Then We Danced tek part 2019 full izle

And Then We Danced full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, İsveç, Fransa ve Norveç ortaklığında başarılı bir yapım And Then We Danced… Özellikle yönetmen Levan Akin, bu filmin senaryo ve yönetmenlik alanının dışında kurgusunu da bizzat üstlenerek zaten ne denli etkin bir anlatı oluşturabileceğini bir nevi kanıtlar nitelikte. Ki film anlatmaya çalıştığı öyküsüyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir düzene sahip.  Bu kapsamda bakıldığında da filmin genel konusu dikkat çekici. Kendisini keşfetmeye çalışan bir grup genç üzerinden ilerletilen hikayesi, çocukluğundan bu yana dansa ilgisi olan Merap adındaki bir gencin bakışından genele yayılmakta. Bir Gürcü topluluğu ile birlikte çalışmaya başlayan Merap, hayatını çok mutlu bir döneme aktarmaktadır. Ancak gruplarına yeni bir dansçının katılmasıyla birlikte de kendi aralarında sıkı bir çekişme durumu da ortaya çıkmıştır. Pek çok sahnesinde dikkat çekici ve etkileyici bir anlatıyı dans ve müziğin eşsiz uyumuyla bir araya getirmekte olan And Then We Danced, mücadeleci insanların öykülerine olabildiğince titiz bir anlatı ile değinmekte. Özellikle yönetmenin bu ikinci uzun metrajında daha profesyonel bir tutum takındığı da söylenebilir. Sahne sahne şekillenen sekanslar sayesinde sizler izlediğiniz filmin o ruhunu yakalayacak, aynı zamanda da ne denli etkin bir anlatıyla da karşı karşıya gelebileceğinizi fark etmiş olacaksınız. Bu kapsamda da An Then We Danced gerçekten de izleyicisiyle doğrudan temas kurup memnun edebilecek bir film.

2019 yılında vizyona giren ve gençlerin hayatlarını kurma yolunda nasıl yollar izlemesi gerektiğini beyaz perdeye aktaran And Then We Danced tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Masallardan Geriye Kalan izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " And Then We Danced dram romantik Türkçe dublaj izle 2019 "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.