Ant-man 2 ve Wasp Türkçe Dublaj izle – Karınca Adam Maceraları

10-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Ant-man 2 ve Wasp Türkçe Dublaj izle – Karınca Adam Maceraları
16.803 defa izlendi

Efsanevi bir kahraman filmi olan ve Yenilmezler serisinden birisi ile kapıştıktan sonra ölmeyen ilk adam olan Ant-man 2 izle, filminin 2. serisi ile karşımıza çıkmaktadır. Ant-Man 2 ve The-Wasp Türkçe dublaj izle adında olan bu film şu zamana kadar sinemalar da 32.562.678 kez izlenmiştir. İlk filmin aşırı derecede beğenilmesinden dolayı, gelirlerin yarısı olan 34.000.000 doları 2. filmin bütçesine ayrılmıştır.

 

Ant-man 2 full hd izle

 

Filmin konusundan kısaca sizlere bahsedecek olursak, giydiği elbiseler ile karıncalara ve böceklere hükmeden Ant-man, kızı için gerekli sorumluluklarını yerine getirememektedir. Ant-man olmanın yükümlülükleri altında kalan ve kızına yeteri kadar zaman ayıramayan bu adam, elbiseyi yapan profesörden kendisine yardımcı olacak bir elbise daha yapmasını ister. Amacı kendi yükünü azaltarak kızına daha çok zaman ayırabilmektir. Bu durum hakkında düşüneceğini söyleyen Hank, acil bir durum için Ant-man’i yeniden yardıma çağırır. Bu durumu fırsatına çevirmek isteyen Karınca adam ise kendisine bir yardımcıyı acilen yapmasını söyler. Hank hızlı bir şekilde The Wasp adında bir kahramanı hazırlar ve Ant-man’in yardımcısı yapar. Hope adındaki kişiyi The Wasp yapacak olan Hank, Ant-man’in yanına yerleştirerek ona yardımcı olmasını sağlayacaktır. Ant-Man 2 ve The-Wasp full hd izle adlı filmde bu iki kahraman dünyayı pislikler içerisinde bırakmaya niyetlenen kötü adamlarla ile büyük bir savaş içine gireceklerdir. Ant-man’in peşinde olan yenilmezlerden bir üye ise hala kahramanımızı aramaktadır. Her yerde bu kahramanı arayan yenilmezin amacı Ant-man’i ortadan kaldırmak mıdır yoksa onu da yenilmezler grubuna davet etmekte midir? Profesörün yapmış olduğu elbise sayesinde tüm dünyanın dikkatini çeken bu adamın maceralarına hep birlikte tanıklık edeceğiz. Yenilmezlere kadar namı giden bu adam yardımcısı ile başarılı işlere imza atabilecek midir? Kötü adamlar ile olan savaşlarının sonucunda galip gelerek dünyayı pisliklerden temizleme konusundaki adımlarına emin adımlarla devam etmek isteyen bu adamın maceralarını full hd ve tek parça olarak izleyeceksiniz.

 

2018 yılının sabırsızlıkla beklenen filmleri arasında olan ve özellikle genç nesilin çok sevdiği Ant-Man 2 ve The-Wasp tek parça izle adlı film hd kalite de ve 720p görüntü kalitesinde sitemize eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Genesis adlı filmimize de sitelerimizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Ant-man 2 ve Wasp Türkçe Dublaj izle – Karınca Adam Maceraları "
  1. RuzgarUluç 28 Ağustos 2018, 22:57 -

    film efsane ama o kızın kendini kurtarması için birini oldurmesi sinirimi bozdu

  2. cenzistiles 4 Mart 2019, 11:23 -

    Karınca adam ve arı kadın ile bakın daha neler yaşayacaksınız

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.