Apocalypse Now 1979 Türkçe Dublaj izle – İlk Kıyamet Senaryolu Film

17-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Apocalypse Now 1979 Türkçe Dublaj izle – İlk Kıyamet Senaryolu Film
1.239 defa izlendi

Unutulmaz filmler kategorisinde yer alan Apocalypse Now filmi 1979 yapımı bir film. Francis Fors Coppala’nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde birbirinden usta oyuncuları görmek mümkün. Martin Sheen, Marlon Brando, Dennis Hopper ve Robert Duvall filmin başrol oyuncuları arasında yer alıyor.

 

Apocalypse Now 1979 tek part izle

 

1979 yılından bu yana hala ses getirmeyi başaran filmin Türkçe ismi Kıyamet. Sinema dünyasının en önemli savaş filmlerinden biri olma özelliğine sahip olan film tıpkı bir opera sahnesini önümüze sunmaktadır.  Apocalypse Now filmi Joseph Conrad’ın ünlü romanı Heart of Darkness’ten uyarlanmıştır. Savaş sürecinin delilik sınırında anlatan film oldukça sürükleyicidir. Filmde Willard karakterin Vietnam’da yaşadığı olaylardan sonra normal yaşamına dönmesi mümkün değildir.  Yeni görev yerine geçer ve askeri birliğiyle Kamboçya’ya gelir. Burada artık kontrolden çıkan Albay Walter E. Kurtz’u bulur ve öldürmesi istenir.  Willard ve birliği yola çıkar. Dar bir nehri aşarak Kamboçya’ya ulaşması amaçlanır.  Yol boyunca her an bir saldırı ile karşı karşıya kalabilirler. Bu durum hem Willard’ın hem de birliğinin psikolojisini bozar. Savaş psikolojisiyle birlikte bilinçaltında bir savaş travması meydana gelir.  Aynı zamanda alınan uyuşturucu ve savaş travması askerleri kontrol edilemez bir hale getirir. Kamboçya’da bulunana Kurtz’un olduğu bölgeye ulaştıklarında kendilerini çok farklı bir ülke karşılayacaktır. Bu bölgede Kurtz ölüme tapan bir toplumun yaşadığı saklı bir toprak parçasının kralı olmuştur. Ünlü yönetmen Coppala harika bir film ortaya koymuş. Filmin her karesinde mükemmel bir filmin izlerini görmek mümkün. Özellikle savaşın tüm izlerini beyaz perdede görmek mümkün. Sadece sinemada kalmaz savaşın şiddeti. Filmi izleyen seyircilerde savaşın şiddetini film boyunca her an yaşar.  Filmdeki her sahne zihne yerleşir ve bir daha asla unutulmaz. Filmdeki helikopter saldırısı Wagner müziği eşliğinde yapılmıştır. Apocalypse Now izle yazıp filmi izleme imkanına sahip olabilirsiniz.  1979 yılında vizyona giren Apocalypse Now filmine ek olarak 2006 yılında eklemelerde yapılmış ve film 49 dakika daha uzatılmış. Yeni versiyonuna ilk versiyonda bulunmayan Fransız plantajı sahneleri yeni versiyonda Redux versiyonuyla karşımızda.  Bu film standart bir filmden oldukça uzak. Özellikle filmde yer alan anti kahramanlar, bulanık zihinlerin sık sık yer aldığı bir ortam, çekik gözlü kişilerin köle olarak kullanıldığı bir film olması nedeniyle operamsı bir görünüme sahip Apocalypse Now filmi. Savaş üzerine söylenecek olan her şeyi psikolojik bir dram olarak aktarıyor film. Yönetmen Coppala filmde gerçek üstü görüntüler kullanarak ego tatmini, gerçeklik ve kabusu bir arada yaşatıyor. Filmde yer alan her sahne zamanın aşındırmadığı ve her dönem farklı yorumlanabilecek tarzda bir film.

 

Filmin vizyona giriş tarihinden itibaren uzun yıllar geçse de film hiçbir zaman etkinliğini yitirmiyor. Apocalypse Now full hd izle yazı filmin yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilişiniz. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz The Sting adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Apocalypse Now 1979 Türkçe Dublaj izle – İlk Kıyamet Senaryolu Film "
  1. taylorocha 9 Nisan 2019, 17:23 -

    Böyle Apocalypse Now gibi yabancı isimleri olan filmleri anlayamıyorum ya

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.