Sporbet

Arada 2019 tek parça full hd izle yerli komik konulu filmler

18-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Arada 2019 tek parça full hd izle yerli komik konulu filmler
606 defa izlendi

Kürtler tarafından yapılan ve kürtçe bir adı olan ilk sinema filmi olarak tarihe geçen ve ülkemiz de sinemalar da yayınlanmasına izin verilen Arada tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Arada izle adlı film sinemalar da 45.678.583 kişi tarafından izlenmiştir.

Arada 2019 Kürt filmi izle

Arada sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Osman Türkiye’de yaşayan bir Kürttür. Ana dili kürtçedir ancak ana dilini konuşmakta epeyce zorlanmaktadır. Ne kadar anlasada dilini konuşması çok zorludur. Aynı zamanda Türkçeyi konuşabilsede anlamamaktadır. Osman’ın durumu çok karışıktır. Çünkü bu durum yüzünden insanlarla iletişimi çok zorlu bir almıştır. Senelerce şehrinde yaşamış ancak Kürtçeyi konuşmakta çok zorlanmıştır. Daha sonrasında Türkiye’ye taşınmış türkçe konuşmayı sökmüş ancak anlamakta büyük sıkıntılar çekmiştir. İnsanlarla ne kadar iletişim kurmak istesede hiç bir dil bilmeme sebebiyle kimseyle iletişim haline girememiştir. Artık kendisine bir iş bulmak ister ve sonunda istediği işe sahip olur. Ancak çalıştığı bu işte her şey çok kötü bir hal almıştır. Müşterilere cevap verememiş ve bu onun işinde büyük bir sıkıntı haline gelmiştir. Kendisi istediği kadar konuşmak istesede bir çözüm bulamaz. İş yerinden arkadaşları sohbet ederken Osman sohbete katılamaz. Osman aynı zamanda evlenmek isteyen bir adamdır ancak ikili ilişkileriylede iletişim kuramaz ve bir türlü evlenemez. Bir gün Osman’ın karşısına çıkan bir müşterisi onun bu durumunu anlayarak ona yardımcı olmak ister. Ona bir dil eğitimi vererek hayatını tekrardan düzene sokmaya çalışır. Onun bu problemini düzeltmek için çalışmalara başlayan müşteri yavaş yavaş Osman’a yardımcı olmayı başarmıştır. Osman Türkçe’de konuşabildiği kelimeleri öğrenmeye başlamış artık ikili ilişkilerde, arkadaşlarıyla sohbetlerinde ve müşterileriyle olan diyaloglarını düzeltir. Müşterisinin yardımıyla hayata tekrardan tutunan Osman yeniden bir doğuş içerisinde her şeye baştan başlar.

Son zamanlar da Kürtlere yapılan açılımlar sonrasında filmlerinin de sinemalar da yayınlanıyor olması ve ilk filmleri olarak bir dram filmi yapmaları ile piyasaya sürdükleri Arada full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Ölümcül Labirent izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.