Sporbet

Araf 3 Kitab’ül Azazil tek parça 2019 yerli korku izle

23-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Araf 3 Kitab’ül Azazil tek parça 2019 yerli korku izle
546 defa izlendi

Cinlerin kitabi olarak bilinen Kitab’ül Azazil’in beyaz perdeye konu olarak aktarıldığı ve ne kadar tehlikeli olduğunun insanlara anlatıldığı Araf 3 Kitab’ül Azazil tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Araf 3 Kitab’ül Azazil izle adlı film sinemalar da 5.547.846 kişi tarafından izlenmiştir.

Araf 3 Kitab’ül Azazil fullhd tek part izle

Araf 3 Kitab’ül Azazil sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Aslı, annesi ve babasını bir kaza dolayısıyla kaybetmiş ve yetimhanede kalmak zorunda olan genç bir kızdır. Çocukluğundan beri doğaüstü varlıklarla karşı karşıya kalan genç kız yavaş yavaş bu durumdan kurtulduğunu düşünür ancak işler pekte onun düşündüğü şekilde ilerlemez. Onlar sadece durmuş ve zamanını kollamaktadır. En uygun bir zamanda saldırıya başlayacaklar ve Aslı’nın hayatını alt üst edeceklerdir. Aslı okulunu bitirmiş ve güzel bir meslek sahibi olarak kendi evine çıkmayı başarmıştır. Çalışkanlığı ve azimi ile herkes tarafından takdir edilen genç kız bir gün eğlenmek için arkadaşları ile birlikte dışarı çıkar. Rus porno Hayatını düzene sokmanın mutluluğunu yaşayan genç kız eğlencesini bugün için planlamıştır. Ancak bugünün hayatının en büyük kabusu olduğunu bilemez. Bir yasak ilişki sonucunda hamile olan Aslı bebeği öğrendiği sırada aldırmaya karar verir. Bebek artık yoktur. Ancak bu durum Araf cinlerinin bir oyunudur. Aslı’ya bir oyun oynamışlardır ve bunun sonucunda kendisine daha çok yaklaşmaya gücünü yakalamışlardır. Aslı her şeyden habersiz bir şekilde hayatını yaşamaya devam ederken bir gece cinler çıkagelir. Bu durum kendisini çok korkutur geçmişi tekrar gün yüzüne çıkmış ve onun kabusu olmak için geri dönmüştür. Ne yapacağını bilemeyen Aslı bir hocaya gitme kararı alır. Ancak artık Araf cinlerinin gazabı başlamıştır. Onlar artık durmayacak daha çok saldıracak ve saldırdıkça dahada çok güçlenecektir.

Yerli korku filmleri arasında ilk defa cin kitabını konu alan bir film olan Araf 3 Kitab’ül Azazil full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Kanlı Efsane izle adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.