Sporbet

Arakçılar 2019 Dramatik Japonya Filmleri Full Hd izle – Aile Konulu Yapıtlar

19-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Arakçılar 2019 Dramatik Japonya Filmleri Full Hd izle – Aile Konulu Yapıtlar
3.099 defa izlendi

2019 yılının en dramatik Japon filmlerinden olan ve bir ailenin dışarı da kalan kız çocuğuna nasıl sahip çıktığını konu olarak ele alan Arakçılar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.500.000 doolar olarak açıklanmıştır. Arakçılar izle adlı film sinemalar da 3.783.378 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Arakçılar 2019 full hd tek part izle

 

Arakçılar tek parça izle adlı bu mükemmel filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Noumi ve ailes her ne kadar Japonya’nın zengin kesimlerinde de yaşasalar hayatlarını ufak tefek hırsızlıklar yaparak sürdürmektedirler. Yaptıkları bu hırsızlıklar ile karınlarını doyuran bu aile ne olursa olsun meslek olarak gördükleri hırsızlık olaylarından vazgeçmemektedirler. Noumi ve oğlu yine bir gün markete hırsızlık yapmak amacı ile gittiklerinde bu sefer kafalarındaki plan çok daha farklıdır. Bu plan doğrultusunda marketin kasasını soyacaklar ve en azından bir kaç hafta kafaları rahat dinlenebileceklerdir. Oğlu ile bu zorlu görev için yolculuğa çıkan Noumi çöplerin kenarından gelen bir kız sesinin ağlaması ile bir anda irkilir. Kızın yanına gittiklerinde küçük bir kız çocuğunun çöp konteynırının yanında ağladığını görürler. Baba ve oğlu hemen kızı yanlarına alarak neden tek başına ağladığını sorarlar. Kız hiç bir şey söylemeden baba ve oğul hırsızlık işini bitirene kadar marketin kapısında bekler. Kızın aç olduğunu anladıklarında hemen kızı eve götürecek olan bu iki iyi kalpli adam, kızın karnını evlerinde doyurduktan sonra onun hayat hikayesini dinlemeye başlayacaklardır. İlk başlarda kızı evlerinde istemeyen bu aile kızın acıklı hayat hikayesini dinledikten sonra onun da kendileri ile yaşayabileceği düşüncesine varırlar. Küçük bir kız çocuğunu sokağa terk etmenin kendilerine yakışmayacağını düşünen bu aile sonunda kızın evde kendileri ile birlikte yaşamasına izin verirler. Kısa zaman içerisinde kendisini bu aile çok sevdirecek olan kız ise oldukça vefalı bir insan çıkacaktır. Kendisini okutan ve büyüten bu aileye ülkenin belirli hakimlerinden birisi olduğu zaman ise büyük yardımlar yapacak ve ailenin bu durumlardan kurtulmasını sağlayacaktır. İyilik yapanın iyilik bulduğu bu dünya da en iyi bu olayı bu film anlatmaktadır.

 

Son zamanların en iyi dram filmlerinden olan ve her ne kadar zor durumda olsalar da kıza bakarak onu okutan bir ailenin hayatını beyaz perdeye aktaran Arakçılar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz The Upside adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Arakçılar 2019 Dramatik Japonya Filmleri Full Hd izle – Aile Konulu Yapıtlar "
  1. murat kaya 29 Ocak 2019, 20:38 -

    Başarılı olmuş. Yapanın emeğine sağlık

  2. aristo 30 Ocak 2019, 15:04 -

    Arakçılar filmi bence her ailenin izlemesi gereken bir film

  3. iso7211 9 Ağustos 2019, 17:32 -

    Arakçılar seviliyor ülkemizde. Bu film ondan dolayı çok izlendi.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.