Sporbet

Arı Maya 2 Türkçe Dublaj Full izle – Çocukların Sevgilisi Böcekler Filmi

01-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Arı Maya 2 Türkçe Dublaj Full izle – Çocukların Sevgilisi Böcekler Filmi
6.927 defa izlendi

Son yıllarda çocukların sevgilisi olan ve ilk filmi ile büyük başarılara imza atan Arı Maya, 2. serisi olan Arı Maya 2 Türkçe dublaj izle filminin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Arı Maya 2 izle adlı film sinemalar da özellikle çocuklar tarafından 4.147.257 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Arı Maya 2 full hd tek part izle

 

Arı Maya 2 full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, bu film iki tane arının başlarına gelen hikayeden bahseder. Bir gün ormanda çalışan iki arı yollarını kaybeder ve evlerini bulamaz. Evlerini aradıkları sırada kötü kraliçe arı eline düşerler. Arıları kölesi gibi kullanan kötü kraliçe arı, bu iki arıyıda kölesi yapmak ister. Ancak arılar bunu kabul etmez. Ellerine düştükleri kötü arı kraliçe bir olimpiyat hazırlamaktadır. Ancak kötü arı kraliçe bu iki arıyıda bu olimpiyata katılmak zorunda bırakır. Arılar her ne kadar istemesede evlerini bulamadıkları sürece kötü kraliçenin dediklerini yerine getirmek zorundadırlar. Olimpiyatın kuralı beşerli takımlar halin de yarışmaktır. Bu iki arı yarışma için dostlarını toplamış ve durumları anlatmıştır. Arı Maya, küçük arılarını kötü kraliçe arının elinden kurtarmak için yola çıkar. Ancak bu iki arı olimpiyata katılacaklardır. Olimpiyatlara çalışmaya devam ederler ve olimpiyat günü gelir. Olimpiyatta galip gelen grup iki arının olduğu gruptur. Olimpiyat bittikten sonra arı maya kötü kraliçenin arının yanına gelir ve onunla konuşup arılarını geri almak ister. Ancak kraliçe arı bunu kabul etmez ve o arıların artık kendisinin kölesi olduklarını söyler. Arı maya buna izin vermez ve yaşadığı yerdeki bütün arıları toplar. Kötü kraliçe arıya saldırı düzenlerler. Artık kraliçe arının yanındaki köle arılar bu durumdan sıkıldıkları için kötü kraliçe arıya karşı gelirler. Bunun sonucunda Arı Maya bütün arıları kendi yaşadığı bölüme götürür ve herkese çok iyi bir şekilde bakar. Kötü kraliçe arı ise tek başınna kalmış bir şekilde yaşamına devam eder.

 

Küçük bir arının ailesinden ayrılarak arkadaşları ile yaşadığı maceraları konu alan Arı Maya 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İnanılmaz Aile 2 adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Arı Maya 2 Türkçe Dublaj Full izle – Çocukların Sevgilisi Böcekler Filmi "
  1. narinan 5 Mart 2019, 19:52 -

    Arı Maya 2 gerçekten sevdim bunu

  2. Oklavapastanesi 6 Mart 2019, 16:39 -

    Arı maya 2 güzel olmuş. Aslında çocukların tamamı izlemelidir

  3. LoydTynah 11 Mart 2019, 12:56 -

    Çocukken izlediğimiz Arı Maya 2 filmi sinemalar da animasyon filmi olmuş

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.