Sporbet

Arınma Gecesi 1 2013 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Tek Parça Korku Filmleri

30-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Arınma Gecesi 1 2013 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Tek Parça Korku Filmleri
1.230 defa izlendi

İnsanların suça olan meyilini engellemek için Amerika’da 1 gece boyunca herkesin istediği suçu işlemesine izin verdikleri olayları konu alan Arınma Gecesi 1 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Arınma Gecesi 1 izle adlı film sinemalar da 5.142.537 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Arınma Gecesi 1 tek part seyret

 

Arınma Gecesi 1 full hd izle adlı bu harika gerilim ve suç filminden siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Amerikan Hükümeti son zamanlar da ülke de artan suç oranlarının önüne geçebilmek için bir türlü doğru çözümü üretemez. Ülkenin ceza evlerinin kapasitelerinin 2 katı kadar suçlu olması ve bu insanların artık ceza evlerine sığmıyor olmaları hükümeti oldukça zor durumda bırakır. Parlemento toplantısın da ilk olarak bu konuyu ele alan başkanların bir kısmı ceza evi yapılması gerektiği konusunda birleşirler. Fakat devlete çok yük olacağına inandıklarından dolayı bu yasa teklifi geçmez. Bu teklifin ret edilmesinin ardından ara veren başkanlar daha sonrasında Avrupa’da denenen bir sistemi başkanlara sunarlar. Bu sistem ise Avrupa’da her yıl belirli günde yapılan ve arınma gecesi olarak adlandırılan bir sistemdir. Başkan tarafından hemen araştırılması istenen bu olay tamamen araştırıldıktan sonra hemen parlementoda onaylanır. Bu sistem ile yılın her belirli bir gününde arınma gecesi adı altında suçlular serbest bırakılacak ve belli bir alan da suç duygularını tamamen işleyerek kendi içlerindeki vicdansız insanları bastıracaklardır. Yapılan bu onay sonrasında arınma gecesi zamanı geldiğinde ceza evinde bulunan insanlar bir kasaba da toplanmış ve bura da tüm suçları işlemeye terk edilmişlerdir. Bu sıra da televizyonlar da yayınlanan bu olay sonrasında halk tüm bu olayların kendileri içinde geçerli olduğunu sandıklarından dolayı hemen sokaklara dökülmüş ve marketleri adeta yağmalamaya başlamışlardır. Ceza evi mahkumlarının olduğu kasabaya giderek oradaki insanları telleri kopararak serbest buraka halk bir anda Amerika’da büyük bir halk ayaklanmasına neden olmuştur. Ordunun ve polisleri müdahalesi yetersiz kaldığında ise hükümet düşürülme korkusu ile adeta baş başa kalmıştır. Yaşana bu olayların bastırılması için sınır komşusu olan devletlerden yardım isteyecek olan Amerika Hükümeti, yapılan bu yanlışın bedelini milyarlarca dolar kaybederen ödeyecektir.

 

2013 yılında vizyona giren ve suç filmlerine ve suça meyilli insanların büyük keyif alarak izledikleri bir film olan Arınma Gecesi 1 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filmin 2. serisi olan Arınma Gecesi 2 izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.