Sporbet

Arınma Gecesi 3 izle Seçim Yılı Full Hd – Korku Cinayet Filmi Türkçe Dubla

30-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Arınma Gecesi 3 izle Seçim Yılı Full Hd – Korku Cinayet Filmi Türkçe Dubla
1.259 defa izlendi

Efsane filmin 3. ve son serisi olarak ülkemizde vizyona giren ve hastalarının ve fanlarının sinemalar da yoğunlukla izlediği Arınma Gecesi 3 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Arınma Gecesi 3 izle adlı film sinemalar da 6.225.359 kişi tarafından izlenerek büyük alkış toplamıştır.

 

Arınma Gecesi 3 2016 full tek part izle

 

Beklenmedik bir başarı yakalayan ve tüm dünya da büyük bir keyif ile izlenen bir film haline gelen Arınma Gecesi 3 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, yaşanan iki büyük arınma krizinin ardından Amerika’da seçimler kapıya dayanmıştır. Bu seçimlerinden ardından yeni başkan olarak seçilen Trump, kendisinden önce güç kaybeden hükümetlerin neden güç kaybettiklerini araştırdığın da ise arınma gecesi olarak adlandırılan ve tüm halkın isyan çıkararak suç işledikleri 24 saatlik zamanı engelleyemediklerinden dolayı olduğunu anlar. Bu durumu yaşamak istemeyen ve ne olursa olsun parlemento tarafından arınma gecesi adı altında işlenen suçların serbest şekilde işlenmesi olayının kaldırılmasını isteyen Trump, yaptığı hazırlıklar sonrasında teklifi meclise sunar. Meclis tarafındfan bekletilen bu teklif ise Trump’ın tüm baskılarına rağmen bir türlü gündeme gelmez. Yasa tasarının her geçen günün ardından bir türlü gündeme gelmemesi Trump’ın son derece moralini bozar. Fakat artık mahkumlar ve insanlar için beklenen gün gelmiştir. Sadece 24 saat özgürlükleri olan mahkumlar özgür oldukları bu saatleri kaybetmek istemedikleri için yasa tasarısını meclise sunan yeni başkanı protesto etmeye karar verirler. Salınan bu mahkumlar bir anda beyaz saraya yürümeye başlayınca televizyonlar da bu durumu gören halk mahkumlara destek olmak için birden sokaklara dökülürler. Arkasına tam 50 milyon insan alan 1.5 milyon mahkumun tek amacı, özgür oldukları 24 saati ellerinden almak isteyen Trump’ı bulunduğu koltuktan indirmektir. Her ne kadar beyaz saray binlerce asker tarafından korunuyor olsa da üzerilerine gelen 50 milyon insan ile baş edemeyeceklerini bildiklerinden dolayı tek bir mermi bile atmadan insanların beyaz saraya girmelerine izin verirler. Her ne kadar Trump’ı koltuktan indirmek için halk oraya gitmiş olsa da mahkumlar tarafından dövülerek öldürülecek ve ülke büyük bir çıkmaza girecektir.

 

Son zamanlar da yapılan ve içerisinde devamlı suç unsuru bulunan nadir filmlerden olan Arınma Gecesi 3 Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bufilmin en iyi serisi olan 2. serisini izlemek isterseniz Arınma Gecesi 2 izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Arınma Gecesi 3 izle Seçim Yılı Full Hd – Korku Cinayet Filmi Türkçe Dubla "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.