Sporbet

Aşkın Algoritması 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Bilim Kurgu Aşk Filmi

12-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Aşkın Algoritması 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Bilim Kurgu Aşk Filmi
1.747 defa izlendi

Gizli bir labaratuvar da geliştirilen yapay zekalı bir adama aşık olan kadının dünyayı değiştirecek aşkını konu alan Aşkın Algoritması Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Aşkın Algoritması izle adlı bilim kurgu filmi sinemalar da 56.257.363 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Aşkın Algoritması tek part seyret

 

Bu mükemmel aşk filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hayatları boyunca aşk konusunda sıkıntı çeken ve ne olursa olsun sevdiği insanları ellerinden tutamayan iki bilim adamı, sonunda kafa kafaya vererek bir çalışma yapmaya karar veriyorlar. Yapacakları çalışmanın içerisinde insanların aşık oldukları erkekleri yada kadınları ellerinde tutmalarını ve aşklarını en üst seviyede yaşamalarını sağlayacak bir buluşun peşine düşüyorlar. Kendilerine özel bir çalışma alanı tutan bu iki bilim adamı, herkesten gizli olarak yapay zekaya sahip bir aşk uzmanı yaratmaya karar verirler. Yapacakları bu aşk uzmanı ise cep telefonlarına yüklenebilecek ve karşısındaki kişi ile nasıl mutlu olabileceği konusunda talimatlar verecektir. Yıllarca süren çalışmalarının ardından Zoe ismini verecekleri bu yapay zeka ürününü test etmeye karar verdiklerinde birbirlerine aşık olabileceklerini asla akıllarına getirmezler. Yapay zekayı çalıştırdıkları anda birbirlerine kör kütük aşık olacak olan bu iki insan, sonunda yaptıkları buluşun tüm dünya barışına katkı sağlayabileceğine inanırlar. Fakat tüm bu iyi giden olayların ardında ise beklemedik bir takım sorunlar ortaya çıkacatır. İnsanların birbirlerine aşık olmasını sağlayan bu program sadık kalma konusunda son derece başarısızdır. Bu programı nerede çalıştırırlar ise ve kimi hayal ederler ise o kişiyi kendilerine kör kütük aşık edebilen bu insanlar, bu hatayı çok sonradan fark ettikleri için dünya üzerinde bir kaosa sebep olacaklardır. İsteyen her insan istediği insanı elde edebildiği gibi bir çok yuvanın yıkılmasına ve sorunların baş göstermesine neden olacaktır. İnsanların öldürmek için aradıkları bu iki bilim adamı ise, yaptıkları hatayı düzeltecek bir panzehir niteliğinde yeni program geliştirmeye karar verirler. Aşkın Algoritması tek parça izle adlı film de her ne kadar uğraşsalar da bir türlü karşı programı yapamadıklarından dolayı kendi canlarına kıyacak olan bu iki bilim adamı gerilerin de kaosa sürüklenmiş ve insanların birbirlerini öldürdükleri bir dünya bırakacaklardır.

 

Klonlanan bir beyne sahip olan ve yapay zekası ile insanların çok üstünde üretilen bir adama aşık olarak hayatına heyecan katan bir kadının hayatını beyaz perdeye aktaran Aşkın Algoritması full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Selvi Boylum Al Yazmalım izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.