Sporbet

Baba Nerdesin Kayboldum 2018 Sansürsüz izle – Yerli Drama Filmi

31-07-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Baba Nerdesin Kayboldum 2018 Sansürsüz izle – Yerli Drama Filmi
2.726 defa izlendi

Bir çocuğun babasını kaybettikten sonraki anlarının anlatıldığı Baba Nerdesin Kayboldum sansürsüz izle adlı yerli filmimizin bütçesi 500.000 TL olarak açıklanmıştır. Baba Nerdesin Kayboldum izle filmi sinemalar da 2.167.290 kişi tarafından izlenmiş ve oldukça beğenilmiştir.

 

Baba Nerdesin Kayboldum tek part izle

 

Baba Nerdesin Kayboldum full hd izle adlı filmin konusunuz sizler için kısaca ele alacak olursak, yıllar boyunca sinema sektörüyle uğraşan bir adamın babasının ölümü üzerine memleketine geri dönmesiyle başlayan bir hikayeyi anlatır. Bu adam babasının ölümünden sonra memlekete geri dönmek zorunda kalır. Bu olay sonucu eski hayatına döndüğü için ekstradan bir zorluk içine girmiştir. Geçmişinden kaçmaya çalışırken tekrar geçmişine dönen bu adamın ailesi yakın arkadaşı ve onu değiştirmek için çabalayan kız arasında tekrardan yeni bir hayat kurmaya çalışır. Hayatını değiştirmeye çalışırken sürekli başına gelicek dramatik konularla beraber yaşayacağı güzel olaylarla da mutlu günler geçirecektir. Bir ara tamamiyle kendisini kaybeder ve kendisine zara vermeye kalkar. Her zaman yanında olan kişiler tarafından tekrardan ayakta durabilecek ve devam edebilcektir. Bu zaman için de önüne çıkacak engellere karşı sürekli karşı koyacak ve elinden ne geliyorsa onu yapmaya çalışıp istediği şekle sokabilecektir. Memleketine dönmesiyle beraber, geçmişte başına gelen tüm anıları da hatırlayacak olan bu kişinin akıl almaz bir şekilde ayakta durmasını anlatır. Onu değiştirmeye çalışan kıza aşık olduğu için yakın arkadaşına sürekli ondan bahsedip durur. Bir zaman sonra bu durumu kaldıramadığı için dayanamaz ve artık açılması gerektiğine kadar verir. Kıza tüm herşeyi anlatır ve geri karşılık olarak aldığı cevap onu çok mutlu eder. Kızla beraber bir ilişki içine girerler. Kızın değiştirmeye çalıştığı kişi şuan da hayatında ve ona aittir. Bu sayede adamı değiştirmesi kız için daha kolay bir hale gelmiştir. Adam kendini kıza kaptırdığı için istediği yaşam tarzından uzaklaşmaya başlamıştır. Kız yüzünden çevresinde ne kadar insan varsa hepsiyle tartışma içine girip hayatında bir tek kızı bulunduruyordur. Adamın en yakın arkadaşı bu durumu fark edip sürekli olarak onu uyarmaya çalışsada adam, en yakın arkadaşıyla kavga edip onu hiç bir zaman dinlememiştir. Adamın en yakın arkadaşı olayların farkına varabilmesi için kızın yaptığı bir takım oyunları kendi gözüyle görebilmesi için kıza bir tuzak hazırlar. Ancak bu durumu adama açıklaması ve onun rızasını alması gerekir. Adamı en sonun da ikna eder ve hazırladığı tuzak sonucunda kızın gerçek yüzünü görmesini sağlar. Kızın gerçek yüzünü gören adam kızdan ayrılır ve tekrardan yavaş yavaş eski haline gelmek için çabalar gösterir. Uzun bir süre sonra adam tekrardan toparlanır ve istediği hayatı kurabilmek için yeni adımlar atmaya başlar.

 

Son zamanlar da çocuklara olan şiddetlerden sonra yayınlanan Baba Nerdesin Kayboldum tek parça izle adlı film oldukça beğeni toplamıştır. Bizler de bu filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklemiş bulunmaktayız. Aynı zaman da bu filme benzer bir dram filmi daha izlemek isterseniz Upgrade adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Baba Nerdesin Kayboldum 2018 Sansürsüz izle – Yerli Drama Filmi "
  1. kaleaykut 6 Mart 2019, 16:38 -

    Ben bu filmi daha önce de izledim. Çok harika bir film

  2. 4_KERE_H_H_H_H 11 Mart 2019, 12:54 -

    Baba nerdesin kayboldum güzel olmuş. Bir babanın dramı anlatılıyor

  3. Melisakpinar3 30 Temmuz 2019, 17:27 -

    Baba nerdesin kayboldum çok dramatik bir film. Kimse babasız kalmasın

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.