Sporbet

Bağlılık Aslı 2019 sansürsüz izle yerli drama öykü filmleri

05-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Bağlılık Aslı 2019 sansürsüz izle yerli drama öykü filmleri
189 defa izlendi

Doğum yaptıktan sonra işine dönmek için gün sayan Aslı adındaki bir kadının hayatına aldığı bebek bakıcısı ile geçmişteki tüm hataları ile yüzleşmesini konu alan Bağlılık Aslı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Bağlılık Aslı izle adlı film sinemalar da 5.347.224 kişi tarafından izlenmiştir.

Bağlılık Aslı Oscar adayı Türk filmi full izle

Bağlılık Aslı tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Genç bir kadın olan Aslı doğum yaptıktan sonra işe başlamak için gün sayar. Eşi tarafından daha bebeği doğmadan terk edilen genç kadın büyük bir yalnızlık içerisindedir ve ne yapacağı konusunda bir fikri yoktur. Bu durum onu epeyce üzer ancak yapabileceği tek şey çocuğu ile yeni bir hayata başlamaktır. Çocuğuyla biraz zaman geçirdikten sonra Gülnihal adından bir bakıcı tutar. Gülnihal bebeğine bakması için Aslı’nın hayatına girer ancak bu durum sonucunda beklenmedik şeyler meydana gelecektir. Aslı hiç beklemediği şeyler ile karşı karşıya kalacaktır. Gülnihal seneler önce kaybettiği çocuğunun özlemini Aslı’nın çocuğunda dindirmektedir. Bu durumdan Aslı’nın haberi yoktur ancak Aslı kadının şüpheli tavırlarından bir şeyler sezer ve eve gizli kamera yerleştirme kararı alır. Kamerada gördükleri ve ses kaydında duydukları ile şok olur. Eve çocuğunu almaya gittiği sırada evde Gülnihal ve çocuğunu bulamaz. Ne yapacağını bilemeyen Aslı hemen polise giderek durumu anlatır. Ancak Gülnihal ortada kaybolmuştur. Ne kadar her yeri arasalarda kadın hakkındaki bütün bilgilerin yalan olması işleri zorlaştırmaya yeter. Bu hayattaki tek varlığı bebeği olan Aslı yıkılmıştır ve bebeğini nasıl bulacağını bilemez. Hayatında yaşadığı en büyük şeydir bu her şey bebeğinin kayıp olmasından sonra alt üst olmaya yetmiştir.

2019 yılında vizyona giren ve gelecek yılın yerli Oscar adayı olarak gündemdeki yerini koruyan Bağlılık Aslı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da 7. Koğuştaki Mucize izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.