Bana Bir Soygun Yaz 2 Full Hd izle – 2018 Devam Filmi Komedi Yapımları

26-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Bana Bir Soygun Yaz 2 Full Hd izle – 2018 Devam Filmi Komedi Yapımları
2.846 defa izlendi

Bana Bir Soygun Yaz filminin devam filmi olarak karşımıza çıkan ve 2018 yılında vizyonda giren Bana Bir Soygun Yaz 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Bana Bir Soygun Yaz 2 izle adlı film sinemalar da 4.843.769 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bana Bir Soygun Yaz 2 tek part izle

 

Bana Bir Soygun Yaz 2 sansürsüz izle adlı bu mükemmel komedi gerilim yerli filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ilk film de Hacamat’ın 50 bin eurosunun kız arkadaşını yakması ile bir anda kaderi değişen ve 2 arkadaşı ile birlikte mafyanın eline düşen Onur, ilk film de mafyanın bir banka soygunu yapmasını sağladığı senaryoyu yazarak kendisini kurtardığını zannetmiştir. Fakat Onur’un yazmış olduğu senaryo sayesin de bir tane adamı bile yakalanmadan bankayı soyan Hacamat, bu adamın yazım konusunda ve senaryo konusundaki başarılarını değerlendirmek ister. Devamlı bu adamı arayarak seninle işim var diyen Hacamat, Onur’un her geceleri korku ile yatmasına sebep olur. Fakat bir gece işten eve dönen Onur eve girdiğin de Hacamat ve adamlarını evde görünce korkudan bayılır. Hacamat’ın adamları tarafından ayıltılan Onur’un aslında işler korktuğu gibi değildir. Hacamat büyük bir operasyon yapmak üzeredir ve Onur’dan bir isteği vardır. Banka soygunun da kusursuz bir senaryo yazan Onur’a operasyon yapacağı adamın kaldığı evin kuş bakışı planlarını ve adamların nerede konuşlandırıldığını tek tek gösteren bir plan vermiştir. Onur’dan isteği ise bir tek adamını bile kaybetmeden bu evde oturan adamı nasıl alacağı konusunda plan yazmasını istemesidir. Hacamat’ın sana söz veriyorum yazacağın son plan bu demesine inanan Onur kendilerine kusursuz bir plan yazar. Fakat bu planı verdikten sonra evde kimin olduğunu öğrendiğinde buna engel olmak için büyük bir çaba sarf edecektir. Evin içerisin de bulunan adalet bakanıdır ve Hacamat’ın amacı bu bakanı kaçırarak içeri de bulunan ağabeyinin serbest kalmasını sağlamaktır. Devlete karşı yanlış yapmak istemeyen Onur ise Hacamat’ın planlarını aksatacak bir senaryo yazarak hemen devreye sokacaktır.

 

2018 yılında yapılan ve komedi filmi olmasına rağmen içerisin de bir çok gerilim sahneleri barındıran Bana Bir Soygun Yaz 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Acemi Hırsız adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Bana Bir Soygun Yaz 2 Full Hd izle – 2018 Devam Filmi Komedi Yapımları "
  1. ankarayazifilm 12 Nisan 2019, 16:40 -

    Şafak sezer Bana Bir Soygun Yaz 2 filminde oynuyorsa o film kral olmuş demektir.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.