Beautiful Boy 2019 Türkçe Dubla izle – Amerikan Güzel Adam Filmleri

22-11-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Beautiful Boy 2019 Türkçe Dubla izle – Amerikan Güzel Adam Filmleri
928 defa izlendi

2019 yılında vizyona giren ve güzel bir çocuğun hayatta başına gelen olayların konu olarak beyaz perdeye aktarıldığı Beautiful Boy Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Beautiful Boy izle adlı film sinemalar da 34.478.254 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Beautiful Boy 2019 tek part izle

 

Beautiful Boy tek parça izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Beautiful Boy, David ve oğlu Nick’in ilişkisini konu ediyor. Nick parçalanmış bir ailenin tek çocuğudur. Ailesi ona çok düşkündür ve bu düşkünlük yıllar sonra sona ermiştir. Nick psikolojisi bozuk bir çocuktur. Yıllar boyunca bu böyle sürmektedir. Aile için de olan kavgalar onu her zaman derinden etkilemektedir. Annesi Vicki ile babası David yıllar önce boşanmış Nick’inin velayeti annesine verilmişti. Nick babasına çok düşkünn bir çocuktur. Herkesten ve herşeyden kıymetli olan babasını yıllarca görememek onu çok mutsuz etmektedir. Ancak David oğlundan ne kadar uzak kalıp onu göremese de ona olan ilgisini asla bırakmaz. Çok büyük bir baba oğul sevgisi vardır onların içinde. Babasının yokluğunu acı ile çekmekte olan Nick evden kaçma planları kursa da annesini üzmek istememektedir. İyi, saygılı ve derslerinde çok başarılı olan Nick’in davranış ve tavırları ailesinin dikkatini çekmeye başlar. Hiç davranmadığı türde davranmaya başlayan Nick hayatının dönüm noktasını yaşamıştır. David oğlunda ki değişikliklerin sebebini öğrenmek için büyük bir çaba içerisine girer. Ancak öğrendiği şey onu derinden yaralar. David’in acı gerçekle yüzleşmesi onu ne yapacağını bilmez bir hale sokar. Nick, kristal meth bağımlısıdır. Bu durumu Nick’in annesi öğrendiğinde yıkılır. Nick çocukluğu boyunca sorunlu bir çocukluk yaşamıştır. Ancak ailesi bu kadar yaralandığını düşünmemiştir. Ne yapacaklarını bilemeyen anne baba oğlunu düştüğü o tehlikeli bataklıktan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar. Nick yaralarını bunlarla unutmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Eğer kristal methe devam ederse ölümle tamamen burun buruna kalacaktır. Oğullarının ölmesini istemeyen anne ve baba onu tedaviye sokmaya çalışır. Ancak Nick bu durumdan hiç memnun kalmayarak atak geçirir. Bu bağımlılık onu sarsmaya ve kendisine daha çok bağlamaya başlamıştır. Ancak babası David oğluna yalvararak onu ikna eder. Nick isteksiz bir şekilde tedavi olmaya karar verir ancak ölüm onun ensesindedir. Bu durum herkesi mafeder. Ne yapılacağı hiç bir trülü bilinmemektedir. Bir gece yarısı ailesi Nick’ e kıyafet almak için eve gider. Hastaneye geri döndükleri sıra da Nick’i kaybeden anne baba hayatının en kötü anını o an yaşamıştır. Bir tanecik oğullarını kendileri yüzünden kaybettiğini düşünür. Şimdi Nick’siz bir hayata başlamak zorundadırlar.

 

Son zamanlar da yapılan yakışıklı çocukların filmlerinin aksine ciddi anlamda yakışıklı bir delikanlının hayatının anlatıldığı Beautiful Boy full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Yalan Dolan izle adlı filmi de sitemiz de bulabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.