Bende Kal 2018 Yerli Komedo Filmi Sansürsüz izle – Suheyl Uygur Filmleri

16-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Bende Kal 2018 Yerli Komedo Filmi Sansürsüz izle – Suheyl Uygur Filmleri
3.147 defa izlendi

2018 yılında bir Türk yerli komedi ve macera filmi ile yine karşınızdayız. Bende Kal tek parça izle adlı film yapımcıların açıklamalarına göre 1.000.000 TL harcanarak çekilmiş bir filmdir. Bende Kal izle adlı film hala vizyonda olmakla beraber 3 gün içerisinde 563.783 kişi tarafından sinema salonlarında izlenmiştir.

 

Bende Kal 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekise, Fikret adında bir adam babasından kalan berber dükkanını işleterek hayatını sürdürmektedir. Berber dükkanının meşhur olmasının sebebi ise her traştan sonra isteyenlere masaj yapmasıdır. Yaptığı güzel masaj ile herkese namını duyuran bu adamın hayatı bir gün dükkanına gelen bir pazarlamacı ile alt üst olacaktır. Taner adında bu pazarlamacı Fikret’in aklına girerek ona bir masaj koltuğu satar. Bu masaj koltuğu sayesinde yükünün hafiflediğini düşünen Fikret, koltuğun başına açacağı beladan habersizdir. Fikret’in namını duyan bir mafya babası traş için berber dükkanına gider. Traştan sonra kendisine masaj yaptırmak isteyen mafya babası koltuğa geçer ve oturur. Masaj için koltuğu çalıştıran Fikret, mafya babasının elektrik akımına kapılmasının ardından öldüğünü anlar. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran Fikret yanına bir arkadaşını da alarak bir tane koltuk satın alır ve cesedi içine koyar. Koltukla beraber cesedi yok etmek isterler. Fakar ne olursa o andan sonra olur. Köylerinin muhtarının Adana’ya giden arabasına koyarlar. Arabanın Adana’ya gittiğini öğrendiklerinde ise başlarının daha fazla belaya gireceğini anlayan bu iki arkadaşın Adana’dan o koltuğu getirmeleri için 2 günleri olacaktır. Fakat Adana’da adeta türbe muamelesi görmeye başlayan koltuğu alarak İstanbul’a getirmek sandıklarından daha zor olacaktır. Bende Kal full hd izle adlı filmde hayatlarını eskisi gibi düene sokmak için koltuğu kaçırarakcesedi bilinmedik bir yere gömmek isteyen Fikret ve arkadaşının macera dolu yolculuğu ve koltuğu almak için verdikleri komedş dolu mücadeleleri keyifle izleyeceksiniz. İnsanların iyi yaptıklarını düşündükleri işlerin aslında insanların başlarını nasıl belaya soktuğunu konu alan bu filmde insanların karnına gülmekten ağrı girecektir.

 

2018 yılının Temmuz ayında vizyona giren ve hala sinemalar da olan Bende Kal 720p sansürsüz izle adlı filmi internette sadece sitemizden izleyebilirsiniz. Bende Kal filmi sitemize full hd ve tek parça olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Maide’nin altın günü adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Bende Kal 2018 Yerli Komedo Filmi Sansürsüz izle – Suheyl Uygur Filmleri "
  1. buuseeeee 4 Mart 2019, 20:22 -

    Bende kal yerli komedi filmler arasında bayağı sıyrılmış. Ancak dikkatli izle

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.