Sporbet

Benim Adım Sam 2001 Tek Parça izle Acılı Adam Filmi Amerika

28-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Benim Adım Sam 2001 Tek Parça izle Acılı Adam Filmi Amerika
770 defa izlendi

Her ne koca bir adam olsa da 7 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip olan ve kızı ile birlikte yaşadığı sıkıntılar sonrasında hayatı mahvolan bir adamı konu olarak elen alan Benim Adım Sam tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları yaragından 18.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Benim Adım Sam filmi izle adlı baş yapıt sinemalar da 17.279.543 kişi tarafından izlenmiştir.

Benim Adım Sam Türkçe altyazılı izle

Benim Adım Sam Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sam Dawson, karısı ve kızı ile çok mutlu bir beraberlik geçirir. Onların hayatları masallarda ki gibi mutlu geçer. Ancak bu hikayenin sonu biraz yürek burkucudur. Sam’ın karısı büyük bir hastalığa yakalanır. Ne kadar tedavi edilsede bu hastalıktan bir türlü kurtulamaz. Ne yapacağına dair hiç bir fikri olmayan Sam karısını kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapar. Ancak başarılı olamaz. Karısını kaybeder ve kızı ile baş başa kalır. Çocuk akmaya bu durumda hazır olmasada ona sahip çıkmak zorundadır. Sam kızına büyük bir tutkuyla bağlanır. Karısının ona emaneti olan kızları Sam’ın bu hayatta ki en değerli varlığı olmuştur. O bu hayatın adaletine hiç bir zaman inanmayanlardandır. Ancak kızının ona verilen en büyük hediye olduğunu düşünür. Yıllarını kızını büyüterek ona hem anne hem baba olmak için uğraşmıştır. İyi bir baba olmayıda başarmıştır. Ancak annesinin eksikliğini hiç bir zaman dolduramamıştır. Sam kızında büyük farklılıklar fark eder. Sam’ın kızı olması gerektiğinden çok daha zekidir. Başta bu durumu sıkıntı yapmaz. Ancak kızı 7 yaşına geldiğinde çok daha ileri seviyeye taşınır. Sam artık kızına yardımcı olamaz. Ancak hiç beklemediği bir şey başına gelir. Küçük kızın bu durumunu farkeden öğretmenleri devlete olan biteni söyler. Devlet görevlileri kızı Sam’ın yanından alırlar. Sam ne kadar yalvarsada karısının elinden gittiği gibi kızınında elinden gitmesini durduramaz. Kızının acısını günlerce çeken Sam avukat bulmaya karar verir. Şehrin en iyi avukatlarından ancak sevginin ne demek olduğunu bilmeyen bir avukat tutar. Sam bu durumla birlikte hem kızını almayı başarır hem de avukata gerçek sevginin nasıl bir şey olduğunu gösterir. Gerçek sevgi Sam için karısına ve kızına duyduğu sevgidir.

7 yaşında bir akla sahip olan babanın kızı 7 yaşına geldikten sonra hayatının mahvolmasını insanlarımıza aktaran Benim Adım Sam full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da böyle bir film daha izlemek isterseniz Şimdi ya da Asla izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.