Billionaire Boys Club 2019 tek parça biyografi filmi izle

05-07-2019

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Billionaire Boys Club 2019 tek parça biyografi filmi izle
103 defa izlendi

Milyon dolarlara sahip olan gençlerin kurduğu bir kulüp olan ve içerisinde bulunan herkesin trilyonlarını daha da arttırdığı projelerini insanlara aktaran Billionaire Boys Club tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Billionaire Boys Club izle adlı film sinemalar da 4.745.964 kişi tarafından izlenmiştir.

Billionaire Boys Club Türkçe alt yazı izle 2019

Billionaire Boys Club full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Beverly Hills’den gelen varlıklı bir adam kendisine bir Club açmak ister. Aslında hiç bir maddi durumu yokken bir anda miras kalması sonucunda kendisine düzene sokabilecek bir iş yeri açma planı kurar. Joe Hunt aynı zamanda girişimciliği ilede tanınır. Kendi gibi zengin bir çevreden gelen genç bir grupta birlikte bir takım anlaşmalar yapma kararı alır. Hayali Club açmaktır. Ancak bu Club için kendisine bir ortak arayışına çıkar. Arkadaşlarından bir kaçı ona ortak olmak ister ve sonunda istediği Club açılacaktır. Daha çok kazanmak kendilerini garantiye almak ve özel hissetmek için Billionaire Boys Club’ı açılır. Başta bunun için çok mutlu olan gençler tam anlamıyla bu işi nasıl yöneteceğini bilemezler ve büyük bir çaba içerisine girer. Ancak Billionaire Boys Club’ı açılırken ortaklar başlarına geleceklerden habersiz bir şekildedirler. İmzaladığını bir takım kağıtlar sahte çıkmış ve açtıkları Billionaire Boys Club’ı ellerinden alınmak üzeredir. Aynı zamanda bir takım mafyalar tarafından Club’de rehin alınmışlardır. Bu durumdan nasıl kurtulabileceklerini bilememektedirler. Aynı gün içinde hem işyerlerinin hemde hayatlarının tehlikesini yaşamaktadırlar. Ancak Joe Hunt ne olursa olsun elinden gelen her şeyi yapacak ve işyerini kurtaracaktır. Tek yapması gereken sahte belgeleri bulup o adamlardan intikam almaktır.

Zengin olma hayalleri kuran insanların sinemalar da izlediği bir film olan Billionaire Boys Club Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hustlers 2019 izle adlı filmi de linki tıklayarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.