Sporbet

Bir Böceğin Yaşamı Full Hd izle 1998 ABD Animasyon Filmi

27-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Bir Böceğin Yaşamı Full Hd izle 1998 ABD Animasyon Filmi
867 defa izlendi

Yazın topladıkları yiyecekleri çekirge sürüsü ile paylaşmak zorunda olan karınca kabilesinin hayatını anlatan Bir Böceğin Yaşamı full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Bir Böceğin Yaşamı izle adlı film sinemalar da 13.685.890 kişi tarafından izlenmiştir.

Bir Böceğin Yaşamı full seyret

Bir Böceğin Yaşamı tek parça izle adlı bu harika animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bildiğimiz gibi karıncalar çok çalışkan hayvanlardır. Kışın gelmesine yakın sürekli çalışırlar. Karınca adasının sakinleri kışa hazırlanmanın yüksek temposuyla çalışmalarına devam ederler. Tüm yaz boyunca sadece çalışan karıncalar hiç yorulmazlar. Yorulsalarda çalışmaya devam ederler. Dinlemeyen karıncaların çalışmaları yetmezmiş gibi birde Hopper adlı zorba bir çekirgeyle uğraşırlar. Hopper’in arkasında getirdiği çekirge sürüsü ile yiyeceklerini paylaşmak zorunda kalan karıncalar artık bu durumdan çok sıkılmışlardır. Ne yapacaklarını bilemez halde çalışmaya devam edip yemek toplayan karıncalar onların hep hazıra konduklarını tamamiyle anlarlar. Karıncalar artık onları uyarmak ister ancak çekindikleri için hiç bir şey diyemezler. Bir gün karıncalardan biri Flik bu duruma sessiz kalınmaması gerektiğini söyler ve çekirge halkına baş kaldırır. Onlarında çalışması gerektiğini ve her zaman hazıra konmamaları gerektiğini söyler. Çekirge halkı karıncalara hem çok sinirlenir hem de çok kırılır. Ancak karınca halkının yapabileceği hiç bir şeyi yoktur. Kendilerini artık savunmaları gerektir. Kendilerini ezdirmeye devam ettikleri sürece yemeklerine tek dadanan halk çekirge halkı olmayacaktır. Onlar gece gündüz her saat çalışırken çekirge halkının çalışmaması sinirlerini bozuyordur. Bir gün tüm çekirge halkı karınca adasını terk eder ve başka bir adaya göç ederler. Böylece Flik onları yolladığı için herkesin gözdesi olur. Herkes onun karınca adasının başında olmasını ister ve Flik’te karınca hakımın başı olmayı kabul eder. Karınca adası ise çekirge halkı gittikten sonra sakinlenmiş ve mutlu bir şekilde yaşamını sürdürmüştür. Artık her şey çok daha güzel ve sakin bir şekilde devam edecektir.

Yapılan zulme baş kaldıran bir karıncanın çekirgeler ile savaşını beyaz perdeye aktaran Bir Böceğin Yaşamı Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yürüyen Şato izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Bir Böceğin Yaşamı Full Hd izle 1998 ABD Animasyon Filmi "
  1. firatgunayer 31 Temmuz 2019, 16:45 -

    Bir Böceğin Yaşamı adlı film bile var ama benim yaşamımı film yapmadılar.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.