Sporbet

Bir Rüya İçin Ağıt 2000 Tek Parça izle – Efsane Dram Amerikan Filmi Full Hd

15-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Bir Rüya İçin Ağıt 2000 Tek Parça izle – Efsane Dram Amerikan Filmi Full Hd
602 defa izlendi

Ünlü olmak yolunda emin adımlar ile ilerleyen bir kadının çocuklarının madde bağımlısı olmasından dolayı hiç bir hayallerine kavuşamamasını konu alan Bir Rüya İçin Ağıt tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Bir Rüya İçin Ağıt izle adlı film sinemalar da 5.278.053 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bir Rüya İçin Ağıt tek parça seyret

 

Son zamanların en dramatik öykülerinden birisine sahip olan Bir Rüya İçin Ağıt full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Tv show delisi bir kadının çocukları ve kendisinin hayat hikayesini anlatır. Çocukları torbacıyla takılan arkadaş ortamına sahiptir ve hepsi de bağımlıdırlar. Tv show delisi kadın ise çocuklarının böyle olmasını istememektedir. Kadın ise hasta olduğu için sürekli haplar almak zorunda kalıyordur. Kadının çocuklar bağımlı olduğu için sürekli hap alabilmek için bir şeyler yapmak zorunda kalırlar. Kadın bunu bilmesine rağmen bir şey yapamaz ve mecbur kalmak zorunda kalır. Çocuklar bir gün hiç beklemedikleri bir şeyler olur ve hap alamadıkları için bir şeyler yapmak zorunda kalır ve kadında televizyona çıkma şansı kazanmıştır. Ama çocuklarından ötürü sıkıntılar çekmektedir. Kadın televizyona çıkacağı zaman başına kötü bir şeyin gelmesini istemez çocuklarından korkarak çıkmak zorunda kalır. Çocuklar o sıra da hap bulabilmek için sürekli bir yollar aramaktadır. En sonunda bir yol bulmuşlardır ama bu onlar için aslında çok tehlikeli bir yoldur. Sonra akıllarına annelerinin televizyona çıkacağı geldiği için de umursamadan evden bir şeyler çalıp onları satmaya karar vermişlerdir. Evden çalacakları değerli şeyleri almışlardır ve bunları satacakları yere gitmişlerdir. Gittikleri zaman yeteri kadar paraya sahip olmuşlardır ve istedikleri hapı almışlardır. Kadın ise televizyona çıkmıştır. Annelerini o sıra da yoldan yürürken televizyonda gören çocuklar ilk başta anlamasa da sonra biraz daha kendilerine geldikçe anlamaya çalışmışlardır. Çocuklar sevinmeye başlamışlardır. Artık her zaman hap alıcak paraları olucağını düşünürler. Anneleri akşam geldiği zaman onun yanına gidip bugün ki olayı sorarlar ve o da ilk başta anlatmak istemese de zorla anlatmak zorunda kalır. Bunun üzerine çocuklar annelerinden para isterler ve anneleri vermek istemez çünkü hap alacağını bilirlerdir. Ama çocuklar zorla parayı alırlar ve anneleri bu durum yüzünden çok üzülmüştür ve canı çok sıkılmıştır napıcağını bilemez bir haldedir. Bu durumu bir şekilde durdurması gerekmektedir. Diğer gün kadın evin içinde temizlik yaparken çocukların değerli eşyaları aldığını fark eder ve bunları satmak için aldıklarını da anlar çünkü onların birer bağımlı olduğunu biliyordur. Bu konuyu onlara nasıl açıcağını bilemez ama çok fazla sinirlenmiştir. Çocuklarını cezalandırmayı düşünüyordur ama bir şey yapamayacağını bildiği için, içi içini yemektedir. Napıcağını bilmiyordur. Çocuklarına ne diyeceğini de bilmiyordur. Eve geldikleri zaman çocuklara sorduğu zaman çok ters tepki alır ve korkudan sesini çıkaramaz. Bu ailenin böyle olması sebebiyle aralarında çok fena şeyler yaşanacaktır ve hepsi bundan habersizdir.

 

Madde bağımlısı çocuklarını bu hayattan kurtarmak için çıktığı televizyonda ünlü olmak yerine herkese yalvaran bir kadının hayatının anlatıldığı Bir Rüya İçin Ağıt Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Garantili Ölüm Yoksa Paran İade izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.