Bırakma Beni 2018 Sansürsüz izle – Bosna Hersek Destekli Türk Filmi

31-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Bırakma Beni 2018 Sansürsüz izle – Bosna Hersek Destekli Türk Filmi
1.438 defa izlendi

Bosna Hersek ve Türkiye ortak yapımı olan ve sinemalar da yerli drama öyküsü olarak geçen Bırakma Beni sansürsüz izle filminin bütçesi 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Bırakma Beni izleadlı film sinemalar da 5.212.683 kişi tarafından izlenerek eleştirmenleri bile şaşırtacak bir rakama ulaşmıştır.

 

Bırakma Beni full 2018 seyret

 

Bırakma Beni tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. İsa annesinin ölümünden sonra çok yıkılmıştır. Suriyeli çocukların olduğu bir yetimhaneye gönderilmiştir. Burada Motoz ve Ahmetle tanışır. Bu 3 çocuk okuldan çıktığı vakitlerde peçete satarak harçlıklarını toplamaktadır. Bu hayata alışmak zorunda kalan İsa hiç görmediği babasını dört gözle beklemektedir. Ancak İsa’nın ki sadece ümittir. Matoz’un yetimhaneye düşme sebebi ise annesinin yeniden evlenip üvey babasının onu istememesidir. Matoz’un annesi onunla hiç ilgilenmediği için Matoz yetimhaneye çabuk alışmıştır. Ancak İsa’nın canı çok yanıyordur. Bu hayattaki tek varlığı olan annesinin ölümü onu derinden sarsar. O bu hayata alışmak istemez çünkü babası gelip onu kurtaracaktır. En azından İsa’nın hayali budur. İsa, Ahmet ve Matoz’un tek bir hayali vardır yetimhaneden kurtulup kendilerine yeni bir hayat kurmaktır. Ancak bunun için sabır etmelilerdir. Bir gün İsa’nın başına hiç beklemediği bir şey gelir. İsa peçete satarken bir adam tarafından ona yüklü miktarda para verilir. Bu duruma çok şaşıran İsa hemen arkadaşlarının yanına gider ve her şeyi anlatır. Matoz ve Ahmet bu durum da ellerindeki parayla yeni bir hayat kurabileceklerini söyler. Düşünemedikleri bir şey vardır verilen bu para ile yeni bir hayat kurmaları mümkün değildir. Bu yüzden İsa bu parayla kendisine ve arkadaşlarına istedikleri oyuncakları ve kıyafetleri alır. Artık İsa’nın babası gelmiş olsa bile İsa babasını istemez. Çünkü arkadaşları onun için çok kıymetlidir onları yalnız bırakmayacaktır. İsa yeni hayatını onu daha bebekken terk eden babasıyla değil, zorluklara göğüs gerdiği iki arkadaşıyla kuracaktır. Yıllar geçs ede birbirlerinden kopmayacak daima birbirlerinin arkasında olacaklardır.

 

Küçük bir çocuğun kendisi ile ilgilenen aileye yalvarışını konu alan Bırakma Beni full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir drama filmi daha izlemek isterseniz Kayıp Aranıyor adındaki filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Bırakma Beni 2018 Sansürsüz izle – Bosna Hersek Destekli Türk Filmi "
  1. cngztwtirda 14 Nisan 2019, 14:55 -

    Filmlerin en güzel yanı isimleridir. Bırakma Beni filminde de dram olduğu zaten anlaşılıyor

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.