Sporbet

Bizi Hatırla 2018 Yerli Dramatik Komedi Filmi izle – Binnur Kaya Filmleri

18-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Bizi Hatırla 2018 Yerli Dramatik Komedi Filmi izle – Binnur Kaya Filmleri
4.530 defa izlendi

Binnur Kaya’nın başrolünde oynadığı ve 2018 yılının yerli dram filmlerinden olan Bizi Hatırla sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcıların diğer açıklamalarına göre Bizi Hatırla izle filmi sinemalar da 1.947.498 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bizi Hatırla 2018 dram filmi izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Meryem adında bir kadın küçük yaşta ailesini kaybettikten sonra hayatına giren erkekler de adeta bir aile sevgisi aramaktadır. Sevdiği adamın kendisi için her şeyi olmasını hayatl eden ve böyle bir adam ile evliliğin mümkün olduğuna inanan bu kadın karşısına çıkan erkekler de bu özelliği aramasına rağmen bir türlü istediği özellikleri bulamaz. Fakat bir gün bir alış veriş esnasında karşılaştığı Murat ile uzun uzuna bakıştıktan sonra tanışmaya karar verirler. Murat son derece iyi bir aile eğitimi almış, aynı zaman da üniversite mezunu bir delikanlıdır. Son derece kibar ve anlayışlı olan bu adam ile tanıştıktan sonra hayatın renk gelen Meryem ilk başlar da kendisini ağır satmaya karar verir. Kız evi naz evi lafı ile hareket eden Meryem, adamın her söylediğinden de bir o kadar etkilenerek eli ayağı boşalacak hale gelir. Sonunda adam ile baş başa yemeğe çıkmaya karar veren Meryem, adam teklif etmeyince bu teklifi kendisi sunar. Adam her ne kadar böyle bir teklifi kızın yapmasına müsade ettiğinden dolayı utansa da hatasını yemek ile telafi edebileceğini düşünür. Çıktıkları yemekte son derece güzel eğlenen bu ikilinin mutluluğu uzun sürmeyecektir. Murat Meryem’den evli olduğunu ve iki çocuk babası olduğunu saklamıştır. Fakat kıza karşı son derece yoğun duygular beslemeye başlayınca bu durumdan korkmuş ve kız ile bir daha görüşmeme kararı almıştır. Fakat Meryem Murat’ın neden kendisi ile görüşmeyi kestiğine anlam veremediğinden dolayı bu durumu araştırmaya karar vermiştir. Gerçekleri öğrendiğinde ise Bizi Hatırla full hd izle adlı filmin dramatik öyküsü ortaya çıkacaktır. Hayatında erkekler tarafından devamlı kullanılan Meryem, sonunda gerçekten aşık olduğu adamdan da kazık yiyince canına kıymaya karar vermiştir. Bu durumu öğrenen Murat ise Meryem’in intihar etmesine engel olmak için zamanla yarışacaktır.

 

Çağan Irmak tarafından yapılan ve Türk sinemasına armağan edilen Bizi Hatırla tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Örümcek Ağındaki Kız adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Bizi Hatırla 2018 Yerli Dramatik Komedi Filmi izle – Binnur Kaya Filmleri "
  1. nedenolmuyorabi 18 Mart 2019, 15:20 -

    Herkes bizi hatırla filmine saydırmış. Bence çok güzel olmuş

  2. muhammed 26 Mayıs 2019, 01:14 -

    Bizi hatırla filmi yerli filmdir. Ve bu tarz film yaptıkları için yapımcılarımızı tebrik ediyorum

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.