Sporbet

Black and Blue 2019 full hd izle Siyah ve Mavi filmi izle

09-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Black and Blue 2019 full hd izle Siyah ve Mavi filmi izle
120 defa izlendi

Bir kadın polisin girdiği bir olay sonrasında mavi ve siyah kadar iki anlamsız olayın içerisinde kendisini bulan ve bir türlü çıkış yolu bulamadığı olayları anlatan Black and Blue full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 23.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Black and Blue izle adlı film sinemalar da 54.343.458 kişi tarafından izlenmiştir.

Black and Blue fullhd 2019 alt yazılı izle

Black and Blue Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Black and Blue, yeni polis olmuş genç bir kadının yaşadığı trajedik olayı konu olarak ele alıyor. Maria, çok genç ve bir o kadarda acemi bir polis memurudur. Tam olarak ne yapacağını mesleğine nasıl adapte olacağını bilemesede zamanla öğreneceğini düşünür. Maria, bir gece yarısı polis memurlarının kalabalık halinde olduğunu görür ve merakla polislerin yanına gitme kararı alır ancak bir anda bir silah sesi patlar. Ne olduğunu anlamayan Maria bir uyuşturucu tacirinin polisler tarafından öldürüldüğünü görür bu durum sonucunda ne kadar çok korksada ne yapacağını bilemez ve onları adalete teslim etme kararı alır. Ancak polisler genç kadının peşine düşerek onu susturmak için ellerinden gelen ne varsa yapacaktır. Genç kadın bu durumdan çok korkar ancak ne olursa olsun bu polisleri adalete teslim edecektir. Genç kadının elinde kanıtıda vardır ancak kimse bu kanıtın olduğunu bilmez. Bir anda polislerin aklına suçu Maria’ya atmak gelir ve Maria suçlu olarak alınır. Polisler rahat bir oh çektiğinide düşünsede yanılmaktadır çünkü Maria elinde olan kanıt sayesinde devlet ile birlikte polislere oyun oynamaktadır.

Polislik mesleğinin bir kadın için ne kadar zor bir meslek olduğunu beyaz perdeye aktaran Black and Blue tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Kin yerli korku filmi izle adlı filmi de sitemizden izlemek isteyenler BURAYA TIKLAYARAK filme ulaşabilirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.