Börü Yerli Savaş Filmi Sansürsüz Tek Paça izle – Türk Aksiyon Serisi

13-12-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Börü Yerli Savaş Filmi Sansürsüz Tek Paça izle – Türk Aksiyon Serisi
693 defa izlendi

Dağ film serisi sonrasında ülkemizde oldukça sıklıkla yapılan askeri savaş filmlerinden bir tanesi olan Börü sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Börü izle adlı film sinemalar da 4.258.145 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Börü 2018 tek parça full seyret

 

Börü full hd izle adlı bu harika askeri filmimizin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Börü serisinin sinema filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmde bir Polis Özel Harekat’ının en seçkin sıcak savaş timi olan 34 50 telsiz kodlu Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanlarını anlatır. Yalnız kahramanların bu vatan aşkı ile tutuşmak destanlarında başlarına gelen maceralardan olaylardan bahsedir. Özel tim olarak göreve çıkan kahramanlarımız dünyada ki pisliği en aza indirebilmek için gelen emirleri uygulayarak teröristlere karşı baskınlar yapıp onları alt etmek için onlarla savaşılar. Yine bir gün emir gelmiştir ve halletmeleri gereken bir baskın vardır. Hepsi yol hazırlığını yapıp gidecekleri yere doğru hazırlanmış ve yola koyulmuşlardır. Bu sefer ki görevleri rehineyi kurtarmaktadır ve ona göre de önlemler almaktadır. İlk amaçları rehineyi güvende tutup ondan sonra savaşmaktır ve bu onlar için zor olucaktır. Yola çıktıkları zaman dağın içinden ilerleyerek hedeflerine doğru gitmektedirler. Hava iyice kararmaya başlamıştır ve gece dağ daha fazla tehlikeli oldukları için bir yerde durup dinlenmek ve sabahı bekleyip öyle yola çıkmak zorundadırlar. Dinlenirken nöbetleşe olarak dinlenmektedirler ve bu sayede başlarına bir şey gelmelerini engellerler. Sabahın ilk ışıklarında tekrardan yola çıkarlar ve ulaşmaları gereken yere doğru ilerler. Yolda giderken ileride düşmanların olduğunu görüp bir yere pusurlar ve kayalarında arkasında kendilerini kamuflaj ederler. Keskin nişancıları yerlerini almıştır ve diğerleride sessiz bir şekilde etraftan dolanıp düşmana iyice sokulmuşlardır. Komutanlarının işaretiyle keskin nişancı uzak görüşçüleri indirmiş ve geri kalanlarda diğer düşmanları indirmiştir. Hepsi öldükten sonra düşmanları inceleyebilmek için yerlerinden çıkıp başlarına gitmiştir. Onları ortalıktan kaldırmak için düşmanların orada bulunan sivilleri attıkları hendeğin içine atmışlardır ve yollarına yavaş yavaş devam etmektedirler. Yolda ilerlerken muhabbet etmeye devam ediyorlardır. Varacakları yere çok az bir yol kalmıştır ve biraz zaman sonra varacaklardır. Vardıkları zaman etrafı inceleyebilmek için tekrardan kamufle olmuşlardır ve kaç düşman kaç rehinenin olduğuna bakarlar. Rehinelerden birisini o sırada öldürürler ve diğerini de öldürmemeleri için harekete geçmek zorunda kalırlar. Keskin nişancıları yine yerini ve alır ve geri kalanlarda etraftan dolanır. Keskin nişancıları rehinenin başındakini öldürdükten sonra diğerlerine doğru silahını doğrultur ve diğerlerinide vurmaya başlar o sırada diğerleri de geriye kalanları indirmeye başlarlar. Ortalığı temizlemişlerdir ve rehineyi de kurtarmışlardır. Rehineyi tahliye etmek için araç beklemektedirler ve bu aracın geleceği yöne doğru hareket etmeye başlamışlardır.

 

Ülkemizin askerlerinin en kadar tehlikeli ve deneyimli askerler olduklarını filmler ile tüm dünyaya duyuran filmlerimizden bir tanesi olan Börü tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Deliler Fatih’in Fermanı izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Börü Yerli Savaş Filmi Sansürsüz Tek Paça izle – Türk Aksiyon Serisi "
  1. Rano 15 Aralık 2018, 10:44 -

    Börü efsane bir film olmuş arkadaşlar.

  2. temel 1 Ocak 2019, 12:14 -

    Börü kral film olmuş. Askeri filmler arasında en güzeli.

  3. temel 1 Ocak 2019, 12:15 -

    Börücüyüz artık

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.