Sporbet

Boş Ev 2005 Güney Kore Japonya Türkçe Dublaj izle

18-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Boş Ev 2005 Güney Kore Japonya Türkçe Dublaj izle
886 defa izlendi

Kendine ait bir hayatı olmayan adamı konu alan bir filmdir. Bu adam hiçbir zaman kendine ait bir hayat yaşayamamış bir ev sahibi olamamıştır. Sürekli sokaklarda dolanmış ve hayatını günü birlik üzerine yaşamıştır.

Boş Ev tek part kalitesinde izle

Hayat onun karşısına her zaman zorluklar çıkararak onunla mücadele etmesini sağlıyordur ve o her seferinde bir yolunu bulup bunları aşıyordur. Bu onun için artık alışılagelmiş bir olay olmaya başlamıştır. Onun için bir çok sıkıntı meydandır. Bir gün bu sıkıntılardan canını çok fazla sıktığı için bu durumu değiştirmek istiyordur. En azından kendine ait bir evinin olabilmesini istiyordur. Ama bunu yapamayacaktır çünkü hiç parası yoktur. Ama bir yol bulmalıdır çünkü içinde bulunduğu durum canına tak etmiştir. Düşünür neyi nasıl yapacağını ama bir türlü ilk başlarda hiçbir şey bulamamıştır. Bir gün yine kendi kendine ortalıkta dolaşırken aklına bir fikir gelmiştir ve o son çaresi olduğu için bunu denemekten hiçbir zarar gelmeyeceğini düşünmektedir. Madem kendi hayatını yok, madem kendi hayatını yaşamıyor o zaman başka birinin hayatını yaşamaya başlayacaktı. Bu onun için hiç kolay olmayacaktır ama o yinede deneyince bir şey kaybetmeyeceğini bildiği için bunu denemeye karar verir. Her şey daha da zorlaşmaya başlayacaktır aslında. Bunu nasıl yapacağını o da bilmemektir. Her şeyi planlamasına rağmen hala bunu nasıl yapacağını bilmemektedir. Neler olacağını bilmememektedir. Aslında bunu nasıl yapacağını da bilmemektedir ama başka bir yolu ve çaresi yoktur. Bu durumda olmaktan çok sıkılmıştır. İnsanların yaşadığı hayatlarına kendine bir şekilde sokması ve onun da hayatı yaşamasını gerekmektedir. İlk başlarda çok zorlanmıştır ama ne olursa olsun vazgeçmemiş ve kaldığı yerden her zaman devam etmiştir. Bir yolunu bulup insanların hayatına girip onlar gibi yaşamaya başlıyordur ve bu durumda onun için iyi oluyordur aslında. Bir gün yine böyle insanların hayatlarına girebilmek için uğraşmaktadır ve bu kişi tatile giden bir aile olacaktır. Adamlar tatile gittikten sonra o da onların evine geçip tatilden gelene kadar kalmaya devam edecektir.

Evdeyken her şeyin normal olduğunu sanar ama hiç de düşündüğü gibi değildir. Evin içerisinde kocasından sürekli şiddet gören güzel mü güzel bir kadın vardır ve o kadını daha yeni fark etmiştir. İlk başta birbirlerinden çok farklı görünseler de aralarında sıradışı bir ilişki başlar. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İhtiras Rüzgarları izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.