Sporbet

Bugün Aslında Dündü 1993 Tek Parça izle Eski Komedi Filmi

18-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Bugün Aslında Dündü 1993 Tek Parça izle Eski Komedi Filmi
667 defa izlendi

Bir hava durumu spikeri olan Phil Connors, yapımcısı ve sevimli kameramanı ile bir birlikte haber yapabilmek için Pennsylvania’daki Punxsutawney kasabasına geleneksel Groundhog Day şenliklerini görüntülemek için gönderilir. O gün belki de Phil’in hayatının en kötü günü olacaktır ama Phil neşesi yerinde oraya gidecektir.

Bugün Aslında Dündü full hd seyret

Yola çıkmadan önce her şey yolundadır ve keyif içinde yola çıkarlar. Yolda ise başlarına gelecek olan şeylerden haberleri bile yoktur. Yola çıktıktan kısa bir süre sonra başlarına kötü kötü olaylar gelmeye başlar ve bu durum aslında ikisini de çok rahatsız etmeye başlar bir zaman sonra ama yapabilecekleri hiçbir şey yoktur ve yola devam etmeleri gerekmektedir artık geri dönüş şansları kalmamıştır. Phil ve kameramanı kasabaya ulaşmışlardır. Kendilerine dinlenebilecekleri bir yer aramaya başlarlar. Dinlecekleri yeri bulup biraz dinlenirler ve daha sonrasında ise şenlik başladığı zaman şenlikten görüntüler almak için dışarı çıkıp çalışmaya başlayacaklardır. Phil ve kameramanı biraz dinlendikten sonra çıkarlar ve hazırlıklarını yapmaya başlarlar. Her şey normal gibi giderken aslında daha hiçbir şey başlamamıştır onlar için. Hazırlıklarını yaptıktan sonra çekimler için şenliğin olduğu yere doğru gitmeye başlarlar. Bu şenlikte her şey yine ilk başlarda normal gitse de bir zaman sonra her şey kötüleşmeye başlar ve sürekli bir sorunlar çıkmaya başlar. Phil ve kameramanı bu olaya sinirlenmeye başlar ve onlar için kötü bir günün olduğuna karar verirler ama her şey daha yeni başlamıştır halbuki. Sürekli çekim sırasında başlarına bir şey gelir ve buna sebep olan şeyi, olayların böyle gelişmesini sağlayan şeyi bir türlü anlayamazlar. Bu durum aslında onları korkutmaya başlamıştır ama bu çekimi ne olursa olsun yapmak zorunda olduklarını bildikleri için artık geri dönüşü yoktur. Bu çekim onlar için çok lazım olan bir çekim olduğu için bundan da vazgeçemezler. Bu çekimi yaparken Phil’in karabasının ortaya çıkması sonucu Phil bu durumdan fazlasıyla etkilenir. Kameramanı ona her ne kadar destek vermeye çalışsa da bunun bir önemi yoktur çünkü Phil bu durumdan fazlasıyla etkilenmiş ve bir türlü kendine gelemiyordur. En sonunda çekimleri zar zor yapmışlardır ve işlerini bitirmişlerdir. Kaldıkları yere geri dönmüşler ve sabah yola çıkabilmek için bugünün de verdiği zorluğu atlatmak için yatıp uyuyacaklardır. Sabah uyandıklarında ise günün değişmediğini aynı günü tekrar yaşadıklarını görür Phil. Artık her gün Groundhog Day onun için yeniden yaşanmaktadır.

Zaman içerisinde o gün içinde neler olucağını bildiği için olayı kendi leyhine çevirip bunu bir avantaj olarak kullanarak önlemlerini almaya başlamıştır. Ama hayatının kadınını yani aşık olduğu kadının kalbini kazanabilmek için bundan fazlasını yapmak zorundadır. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gülen Gözler izle adlı filmi de sitemizde bulabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.