Bumblebee Tek Parça Full Hd izle – 2018 Amerikan Robot Filmleri

20-08-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Bumblebee Tek Parça Full Hd izle – 2018 Amerikan Robot Filmleri
7.116 defa izlendi

Robotların insanlar ile birlikte yaşadığı ve dost olarka yapay zekaları ile insanlara yardım ettikleri bir hayatı konu alan Bumblebee tek parça izle adlı filmişn bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Bumblebee izle adlı film sinemalar da 5.267.262 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bumblebee full hd izle

 

Bumblebee Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan sizler için kısaca bahsedecek olursak, 1980’li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süre zarfında sahil kasabasında en güvenli olan ve kimsenin kolay kola uğaramadığı sahil kasabasına sığınır. Saklanarak aylarını geçiren sarı autobot Bumblebee yavaş yavaş daha harabe bir hale gelmeye başlar. Charlie kafa dinlemek için sahil kasabasına gider ve sarı autobot Bumblebee’nin harabe halini görerek onu tamir etme kararı alır. Onu tamir etmeye başladığı sıralarda bu arabanın pek düzeleceğine dair umudu yoktur. Ancak Charlie yavaş yavaş bu arabanın sadece bir arabadan fazlası olduğunu anlar. Sarı autobot Bumblebee aslında bir robottur. Bunu farkeden Charlie onun yanına yaklaşmak ister ancak Bumblebee buna izin vermez. Onun korkup kaçtığı birileri vardır bu durumu anlayan Charlie ona yardım etme kararı alır. Bumblebee’nin peşinde ki tehlikeli olan decepticonlardan kurtulması için planlar kurar. Bumblebee, Charlie için çok önemli biir haline gelir ve çok yakınlaşmaya başlarlar. Charlie en yakın arkadaşını bu durumdan kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışsa da karşısındakiler çok güçlüdür onlara karşı gelmeleri bir hayli zor olacaktır. Charlie, Bee’ye bakım yaparak onun daha güçlü bir hal almasını sağlar artık onun için sadece Bee önemlidir. Bee ile büyük bir maceraya atılan Charlie’yi zor günler bekliyordur. Ancak en yakın arkadaşının bu kadar üzülüp acı çekmesine dayanamıyordur. Decepticonlar’ın amacı Bee’yi parçalayarak böylesine bir güçten kurtulmaktır. Charlie en yakın arkadaşı olan Bee’yi kaybetmemek pahasına her şeyi göze alarak decepticonların karşısına geçmeye hazır olacaktır. Bee ve Charlie ile birlikte atıldığı macera karşısında kazanabilecek midir ?

 

Bir robotun insanlar için her şeyinden vazgeçerek fedakarlıklar yaptığını konu alan Bumblebee full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Eski Evdeki Büyülü Saat adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Bumblebee Tek Parça Full Hd izle – 2018 Amerikan Robot Filmleri "
 1. Mustafa 21 Ağustos 2018, 02:43 -

  Gerçekten etkileyici bir film. Hasta oldum.

 2. Hasan 14 Eylül 2018, 11:38 -

  Bumblebee filmi bence ileri de gerçek olabilecek konuları anlatıyor.

 3. Kanadalı 18 Eylül 2018, 03:20 -

  Ya bayıldım Bumblebee. Keşke benimde bir robotum olsa.

 4. Yalan 22 Eylül 2018, 11:18 -

  Tam bi kevase isi 20 dakkadr gercek sanip izledm baska filmmis

 5. Melih 7 Ekim 2018, 03:02 -

  Bumblebee filmi tam robocopa benzemiş..

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.