Sporbet

Büyük Balık 2003 Tek Parça izle – Amerikan Dram Fantastik Filmler Serisi

16-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Büyük Balık 2003 Tek Parça izle – Amerikan Dram Fantastik Filmler Serisi
636 defa izlendi

Ailesi ile arası bozuk olan adamın babasını yeniden tanımak için yıllar sonra eve döndüğünde yaşadığı olayları beyaz perdeye aktaran Büyük Balık Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 9.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Büyük Balık izle adlı film sinemalar da 31.587.379 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Büyük Balık Türkçe alt yazılı izle

 

Son zamanların en iyi filmlerinden olan Büyük Balık tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. William, babasının onu küçük yaşta terketmesiyle kahrolmuş babasız büyümüştür. Ancak anneside öldükten sonra babası William ‘ı yanına tekrar alıp ona bakmaya başlar. William ise babasının onu terketmesi sonucunda ona çok kinlidir. Bu yüzden babasıyla aynı evde yaşamak istemez. Evi terk edip kendi ayaklarının üzerinde kalmaya çalışır. Babası çok zengin bir adam olmasına rağmen onun parasını istemez. Bir işe girip para kazanmaya başlar. Babası her ne kadar onu eve geri döndürmek için uğraşsa da William bu ısrarlara rağmen eve geri dönmez. Kendi ayakları üzerinde durmaya ne kadar çalışsada çalıştığı iş yerinden aldığı para onu geçindirmeye yetmez. Babasının yanına gidip gitmemek arasında ne kadar kalsa da onun tekrar çağırmasını bekleyene kadar geri dönmez. Babasından ise bu süre zarfında ses seda yoktur. William çok zor durumdadır. Ne yapacağını bilemez hale gelmiştir. Bir gün babasından bir telefon alır. Babası ölüm döşeğinde olduğu için William’ı eve çağırır. Sayılı günlerini evladıyla birlikte geçirmek istediğini söyler. William babasının amansız bir hastalığa yakalandığını öğrenince hiç düşünmeden eve geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli bir kişiliğe sahip olan babasının gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Bu süre zarfında ise onunla arasında yavaş yavaş bir baba oğul ilişkisi oluşur. Babasıyla vakit geçirmeye başlayan William ona karşı öfkesini yavaş yavaş yitirir. Onu sevmeye başlayan William bazen ne yaptığını bilmese de bu durumdan çok büyük bir şekilde mutluluk duyar. William babası hakkında bir çok şey öğrenir ve bu şeyler onu çok şaşırtır. Görünüş açısında babasının böyle bir kişiliğe sahip olduğunu tahmin etmemektedir. Babasının, gençliğinde gezgin bir satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkacaktır. Bu araştırma sonucunda ise babasının onu neden terk ettiğini öğrenme fırsatı bulur.

 

Hasta olan babası ile arasını düzeltmek için eve gelen bir adamın hayatını konu alan ve eleştirmenlerin yanı sıra izleyicilerinde son derece beğendiği Büyük Balık full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzere bir film daha izlemek isterseniz Birkaç Dolar için izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.