karkapital
karkapital

Campeones 2019 full hd izle Şampiyonlar spor filmi

08-04-2019

Film Bilgileri
Campeones 2019 full hd izle Şampiyonlar spor filmi
106 defa izlendi

Birbirinden farklı menzup insanlar tarafından kurduğu bir basketbol takımı ile dünyanın en büyük kulüplerine kafa tutan bir arkadaşlığı konu alan Campeones full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Campeones izle adlı film sinemalar da 45.647.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Campeones 2019 spor filmi izle

Campeones Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Marco Montes, İspanyol basketbol liginde antrenörlük yapan bir basketbol koçudur. Kibirli ve sert olan Marco özel hayatı ve iş hayatında her daim sıkıntılar çekmektedir. Ne kadar bu durumdan memnun olmasada karakterini bir türlü değiştiremez. Bir gün Basketbol müsabakasında bir diğer antrenör ile tartışınca işler sarpa sarar. Beklemediği bir şekilde işinden men edilmiştir. Bu durum onu ne kadar üzsede elinden hiç bir şey gelmez. Hayatına normal bir şekilde devam etmeye çalışan Marco işlerinin yoluna girmediğini düşünür. Kendisini alkole adamıştır. Ancak bir gün alkollü bir şekilde polis arabasına çarpan Marco tutuklanır. 1 yıl hapis cezası alan genç adam hakim karşısına çıktığında 2 seçim arasında kalır. Ya 2 yıl daha hapiste kalacak yada 100 gün boyunca topluma hizmet edecektir. Marco hapiste kalmamak için topluma hizmet etmeyi kabul eder. Bu durumu ne kadar istemesede elinden gelen hiç bir şey yoktur. Marco zihinsel engelli çocuklardan oluşan “ Los Amigos” adında bir basketbol takımı kurmakla görevlendirilir. Bir yanda eşi Samio ile evliliğini kurtarmak için uğraşan Marco diğer yanda zihinsel engellilerden oluşan basketbol takımını eğitmeye çalışır. Marco yetiştirdiği takımın ulusal paralimpik yarışmaya hak kazandığını öğrenir. Bu durum onu epeyce yorsada eşi Samio’nun desteğiyle beraber hem kendi sorunlarını çözmeye çalışır hemde “ Los Amigos “ takımını şampiyon yapmak için uğraşır. Bunu yaparken herkesin desteğini alır. Zihinsel engelli çocukları eğittiği her saniye onun bazı şeyleri tekrar öğrenmesinde faydalı olur. Artık o eski kibirli adam yerine düşünceli bir antrenör vardır.

Her ne kadar doğuştan engelli de olsalar istedikleri zaman hayatta engel olmadığını kanıtlayan bir grup engelli kardeşlerimizin başarılarını anlatan Campeones tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Cool Çocuklar Kampta izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Campeones 2019 full hd izle Şampiyonlar spor filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.