Sporbet

Canavar 2018 Full Hd Tek Parça izle – İngiltere Katil Filmleri

02-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Canavar 2018 Full Hd Tek Parça izle – İngiltere Katil Filmleri
2.540 defa izlendi

Sevgilisi ile çıktıkları bir tatilde erkek arkadaşının yakalandığı bir hastalık sonrasında canavarlaşmasını konu alan ve genç kızın hayatta kalmak için insanüstü çabasına değinen Canavar 2018 Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Canavar izle filminin sinemalar da 4.265.376 kişi tarafından izlendiği belirlenmiştir.

 

Canavar 2018 tek part izle

 

Sizler için Canavar tek parça izle adlı filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak, hayatının 27 yılını ailesinin yanında bir ada kasabasında geçiren Moll adındaki kız, artık ailesinin baskıcı tavırlarından sıkılmış ve özgür bir hayat yaşamak istemektedir. Ailesi ile devamlı kavga ede ve aralarında bir türlü suların durulmadığı bu aile, Moll’ün Pascal adın da bir delikanlıyı tanıması ile parçalanacaktır. Son derece özgür yaşama sahip olan ve çevresinde de oldukça sevilen Pascal ile bir müddet arkadaş olduktan sonra aralarında bir elektriklenme olur ve kısa zaman da bu elektriklenme aşka dönüşür. Bu durum karşısında erkek arkadaşının kendisine birlikte yaşama teklifi son derece cazip gelen Moll, ailesini de karşısına alarak evden ayrılmaya karar verir. Erkek arkadaşı ile birlikte yaşamaya başladığında ise ilk zamanlar oldukça güzel gider. Fakat bir müddet sonra erkek arkadaşının eve geç gelmesinden şüphelenen kız bu durumdaki sıkıntılı düşüncesini Pascal’a açıklar. İşlerinin yoğun olduğunu söylerken gözlerini kaçıran adamın yalan söylediğini anladığında evi terk etmenin ne kadar doğru olup olmadığını sorgulamaya başlayan bu genç ve güzel kız, bir müddet sonra eve gelen polisler tarafından erkek arkadaşı bir kaç cinayetin zanlısı olarak göz altına alınınca hayatı mahvolacaktır. Adeta bir canavar ile aynı evde yaşadığını düşünmeye başladığında ise korkusu iki kat artacak olan kız, ailesinin evine dönemeyeceğinden dolayı dışarıda kalmıştır. Hayatının en zor dönemlerini Pascal göz altına alındıktan sonra yaşayacak olan bu kız, ailenin her ne kadar baskıcı da olsa ne kadar önemli olduğunun farkına varacaktır.

 

Erkek arkadaşının canavarlaşmasına rağmen onu sevmekten vazgeçmeyen ve aşkın gücü ile erkek arkadaşını kurtarabileceğini düşünen bir kadının dramatik hikayesinin ele alındığı Canavar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bizi İzliyor izle adlı korku filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Canavar 2018 Full Hd Tek Parça izle – İngiltere Katil Filmleri "
  1. FBBasketbol 6 Mart 2019, 16:40 -

    Güzel. içinde canavar olan filmlere hastayım

  2. siirist 11 Mart 2019, 12:57 -

    Canavar izle filmi efsaneler arasına girmesi gereken en başlıca filmdir

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.