Sporbet

Casus 2019 full hd izle The Operative tek parça film

11-09-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Casus 2019 full hd izle The Operative tek parça film
76 defa izlendi

İsrail ile Amerika’nın her ne kadar dost ülke olarak gözükse de birbirlerine gönderdikleri casusların dış ülkeler de yaşadıkları ve öğrendikleri ilginç bilgileri konu alan Casus full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Casus izle adlı film sinemalar da 4.578.845 kişi tarafından izlenmiştir.

Casus 2019 full izle

Casus tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Casus, büyük bir düşünce içerisinden çıktıktan sonra hayatını değiştiren bir kadının konusunu ele alıyor. Diane bir gece bir takım şeyler yüzünden uyuyamamış ve hayatının belirli noktalarında düşünceler haline girmiştir. O gece kendisini yapayalnız hisseden Diane korkularını yenme vaktinin geldiğini ve sonucunda büyük bir endişe içerisinden çıkmanın verdiği heyecanla eski hayatına geri dönme yolunda ilerler. Diane’ye bir görev verilir bu görev ise büyük bir görev olacaktır. Eski casuslardan olan genç kadın bu seferde bir casusluk görevine girmeyi düşünür. Bunun sebebi tam olarak bilinmesede bu görevi kabul etmiştir. Görevi yapabilecek tek kişi ise Diane’dir. Ondan başka bu görevi yapabilecek tek bir kişi bile yoktur. Ne kadar endişeleri olmuş olsada yapabileceği tek şey bu görevi tüm endişelerine rağmen en iyi şekilde bitirmektir. Genç kadın sıra dışı bir adamı takip edecektir ve bunun için ne olursa olsun çabalayacaktır. Korkusuz bir casus ve hayatını alt üst eden bir adam. Casusluk yaptığı adama aşık olan Diane ne yapacağını bilemediği bir sırrın ortasına düşer. Bu adam çok farklıdır ve Diane onu çok merak eder. Neden bu kadar içe dönük ve sırlarla dolu bir adam olduğunun merakı içerisindedir. Ancak işi ve sevdiği adam arasında bir seçim yapacaktır. Peki Diane’nin seçimi ne olacaktır ?

Casusluk yapan bir kadının aldığı bilgiler sonrasında peşine takılan ajanlar ile çatışmasını konu alan Casus Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Cehennem Gecesi izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Casus 2019 full hd izle The Operative tek parça film "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.