Sporbet

Çatışma 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Aksiyon Silahlı Filmler

03-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Çatışma 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Aksiyon Silahlı Filmler
2.554 defa izlendi

Arkadaşını bir çatışma sonrasında kaybeden adamın intikam için başına aldığı belaları konu alan Çatışma Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Çatışma izle adlı film sinemalar da 1.485.970 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Çatışma 2018 full Türkçe izle

 

Çatışma tek parça izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Bir bankanın müdürü olarak hayatını sürdüren ve en yakın arkadaşı ile birlikte çalışan Jacob, bir sabah bankaya gelen ve elinden silahları olan soygunculara karşı gelerek arkadaşı ile birlikte onlarla çatışmaya başlar. O anki adrenalin ile yanındaki arkadaşının vurulduğunu anlamadan çatışmaya devam eden Jacob, bankanın soyulmasına kesinlikle müsaade etmez. Fakat en yakın arkadaşı ve can dostu olan adamın vurulduğunu anladığında onu hemen hastahaneye kaldırır. Fakat yapılan tüm çalışmalara rağmen Jacob arkadaşını kaybeder. Bu olayın ardından psikolojik sıkıntılar yaşayan Jacob sonunda kendisine geldikten sonra hayatını mahveden bu adamların başını araştırmaya karar verir. Bu adamı bularak adaletin karşısına çıkarmayı kendisine bir görev edinen Jacob, Bunun için yan komşusu ve eski emekli bir polis olan Jhon’dan yardım ister. Sonunda bu ikili güçlerini birleştirerek katilin peşine düşerler. Adının Martin olduğunu öğrendikleri soyguncu ise aslında kendilerinin hesap ettiğinden çok daha akıllı bir adamdır. Jacob ve Jhon’un kendi peşine düştüğünü öğrendiğinde ise karşı bir hamle yaparak kendisi de saldırıya geçer. Jhon karısını ve kızını kaçırarak telefon ile arayan ve peşini bırakmazlar ise karısını kızını öldürmek ile tehdit eden bu adama kesinlikle pabuç bırakmaya niyeti olmayan bu ikili daha da hırslanmışlardır. Artık bir soyguncunun değil de bir katilin ve delinin peşinde olduğunu anladıklarında ise zamana karşı yarıştıklarının farkına varırlar. Kendilerine verilen süre içerisinde hem katili yakalamak hem de Jhon’un ailesini kurtarmak bu ikili için kaçınılmaz bir gerçek halini almıştır. Tüm bu soruların cevaplarını filmi izleyerek alabilirsiniz.

 

2018 yılının en iyi filmlerinden olan ve içerisinde de bol bol aksiyon sahnelerinin yer aldığı Çatışma full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Misafir adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Çatışma 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Aksiyon Silahlı Filmler "
  1. berker 27 Kasım 2018, 00:40 -

    Bence efsane filmler arasına girebilecek bir film. Zamanınızı diğer filmler ile boşa harcamayın. Çatışma izle filmi bence efsane olmuş

  2. sharedmelodies 15 Nisan 2019, 15:11 -

    Aksiyon filmi olarak gözüme çaptı ama bu filmde çatışma yok adeta svaş var. Harika film.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.