Cesur Savaşçılar 2018 Full Hd izle – Hollanda Savaş Kahramanlık Filmleri

27-09-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Cesur Savaşçılar 2018 Full Hd izle – Hollanda Savaş Kahramanlık Filmleri
2.823 defa izlendi

Hollanda yapımı olarak karşımıza çıkan ve 8. yüzyılda Avrupa’nın durumunun ele alındığı Cesur Savaşçılar Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cesur Savaşçılar izle filmi dünya sinemasın da 52.684.893 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Cesur Savaşçılar 2018 tek part izle

 

Cesur Savaşçılar tek parça izle adlı bu Avrupa’nın geçmiş olaylarını anlatan harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 8. yüzyılda adeta iki ayrı güce bölünmüş olan Avrupa, Kuzey’de tüm Avrupa’nın ticaret yollarını tutan ve Avrupa’ya gelen giden malzemelerin ellerinden geçtiği bir millet olan Frizler, her ne kadar bu kadar büyük bir güce sahip olsalar da ülke insanlarını hala barbarca şekilde yönetmektedir. Babadan oğula geçen bir yönetim ile yonetilen bu ülke, kralın tek çocuğu olan Redbad’in başa geçerek bu duruma son vermesini hayal etmektedir. Çünkü Redbad babasına oranla daha insaflı ve babasının yaptığı bu olayları kesinlikle tasvif etmeyen bir yapıya sahiptir. Devamlı halkına zulüm eden babasının karşısında duran ve onun devamlı kararlarını sorgulayan bu evladından sıkılan baba ise kardeşine emri vererek Redbad’i bir sala bağlayıp nehire atmasını ve öldürmesini ister. Bunu hemen yerine getiren amca Redbad’i bağlayıp nehire salar. Artık oğlunun öldüğünü düşünen baba bu konuda ne kadar pişman olsa da oğlunu geri getiremeyeceğini bilmektedir. Bu sıra da nehirde sürüklendikten sonra Viking’ler tarafından bulunan Redbad, bu halkın arasına karışarak yıllarca Viking gibi büyüyecektir. Bu sıra da Avrupa’nın diğer yarısı olan Güney’e hakim olan Frank’ler Frizler’e savaş ilan etmiş ve Avrupa’da büyük bir savaş patlak vermiştir. Frank’lerin gücü karşısında fazla dayanamayan Frizler kısa süre içerisinde mağlup olmuş ve ülkelerini tamamen Frankler’e kaptırmışlardır. Aradan geneç yıllar içerisin de son derece büyük bir savaşçı olan Redbad, Viking arkadaşları ile birlikte yeninde anavatanına dönerek Frankler’e karşı savaş ilan edecek ve babasının kötü yönettiği ülkeyi alarak demokrasi ile yönetmeye başlamak için elinden geleni yapacaktır. Bu sıra Vikingleri arkasına aldığından dolayı deniz kuvvetleri de oldukça güçlü olan Redbad kısa zaman içerisinde ülkesini geri alarak halkını sefaletten kurtaracaktır.

 

2018 yılının en iyi savaş filmlerinden olan ve gerçek hikayenin beyaz perdeye aktarıldığı Cesur Savaşçılar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ayla adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Cesur Savaşçılar 2018 Full Hd izle – Hollanda Savaş Kahramanlık Filmleri "
  1. GSBgenclik 4 Nisan 2019, 11:27 -

    Güzel bir baş yapıt. Cesur Savaşçılar izle sonra bana gel

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.