Sporbet

Çiçero 2019 yerli suç ve dram filmi sansürsüz 1080p izle

01-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Çiçero 2019 yerli suç ve dram filmi sansürsüz 1080p izle
2.163 defa izlendi

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun baş rolünde oynadığı ve Türk’lerin Nazi’ler üzerindeki etkisini konu alan Çiçero sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.500.000 TL olarak açıklanmıştır. Çiçero izle adlı film sinemalar da 54.648.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Çiçero tek part full izle

Çiçero tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yüzyılın casusu olarak bilinen Elyesa Bazna 2. Dünya Savaşı sırasında İngiliz Büyükelçiliği ile birlikte çalışmaktadır. Burada ki görevi onlara uşaklık yapmaktır. Elyesa Bazna, artık bir uşak olmaktan çok sıkılır. İstediği şey para , iyi bir hayat ve mutluluktur. Ancak İngiliz askerlerine uşaklık yaptığı sürece bunların hiç birisine sahip olamayacaktır. Bir gün Alman devletinden bir teklif gelir. Elyesa Bazna bu teklifi kabul edip etmemek arasında çok kalmıştır. Kabul etmekten korkma sebebi İngiliz askerlerinden zara görücek olmasıdır. Ancak korkusunu bir kenara bırakarak casusluk yapar. İngiliz devleti içerisinde ne oluyorsa hepsini Alman devletine söyler. Casusluk yaptığı süreden sonra artık adı Çiçero kod adını alır. Çiçero savaşın gidişatını değiştirir. İngiliz askerlerinin acımasızlığını bir şekilde durdurmuştur. Bu durum onu çok iyi bir hale sokar. Ancak beklenmedik bir şekilde olaylar büyük bir katliama döner. İngiliz askerleri büyük bir acımasızlıkla T4 operasyonu ile engellilere saldırı düzenler. Engellilerin ne yaşadığını anlamadan hayatlarını kaybetmiştir. Daha savaş ile barışın ayrımını dahi yapamayan insanlara büyük bir darbe vurmuştur İngiliz devleti. Belkide Çiçero dünyanın en büyük casusluk hikayelerinden biridir. Almanların yaptığı bu taktik ile hem ülkede ki insanlar hemde ülke kurtulmuştur. Ancak engelli, Down sendromluların çoğu canice katledilmiştir. Çiçero ise ülkenin ne kadar kurtulmasına yardımcı olduğundan mutlu olsada onların T4 operasyonu ile ölmesi Çiçero’yu derinden sarsmıştır. Ancak Elyesa Bazna, kod adıyla Çiçero olan bu kişi gelmiş geçmiş en iyi casuslardan bir tanesidir. Aynı zamanda gizliliğini hiç bir zaman kaybetmemiştir. Acı ve mutluluğun sembolleri teker teker yansıtılmıştır.

2019 yılının en iyi filmlerinden olması beklenen ve boxset filmler arasına şimdiden giren Çiçero full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Turkish-i Dondurma izle adlı filmi izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Çiçero 2019 yerli suç ve dram filmi sansürsüz 1080p izle "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.