Sporbet

Çifte Hayat 2019 Türkçe dublaj izle dram komedi Fransa filmi

21-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Çifte Hayat 2019 Türkçe dublaj izle dram komedi Fransa filmi
1.273 defa izlendi

İyi bir aile babası olan ve aynı anda Psikologluk yaparak ekmek parasını kazanan adamın ikilem bir hayat içerisinde kalışını komik bir şekilde izleyicilerine aktaran Çifte Hayat Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Çifte Hayat izle adlı film sinemalar da 5.764.356 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

Çifte Hayat 1080p tek part izle

Çifte Hayat full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, başarılı bir yayımevi yöneticisi olan Alain ve yeni bir kitap çıkarmaya hazırlanan Leonard’ın başlarına gelenleri ve çıkaracağı kitabı anlatmaktadır. Leonard çok iyi ve tutulucağını düşündükleri bir kitap yazmışlardır. Leonard ama bu kitabı çıkardığı zaman satıp satmayacağından tam olarak emin olmadığı için ara sırada bu karamsarlığa düşüp emin olamamaktadır. Yayımevi yöneticisi olan Alain ise bu durumun farkında olduğu için Leonard’ı sürekli olarak bu karamsarlıktan çıkarmak için uğraşmaktadır ve her defasında ise bunu başarabiliyordur. Leonard’a her ne kadar moral verip karamsarlıktan çıkarmak için bunu yapsa bile içten içe onunda içinde böyle bir korku vardır. Çünkü şu anda yaşadıkları döneme göre kitaplar eskisi kadar satmıyordur ve neredeyse herkes kitapları internet üzerinden okumaktadır. İkiside bunu bildiği için hem kitabı çıkarmaya hemde dijitalin edebiyat üzerinde ki etkilerine ayak uydurmaya çalışıyorlar. Bu edebiyat için devrim olarak görünse bile yine de bu devrime ayak uydurup bir şekilde bu sorunu aşabileceklerini düşünmektedirler. Bu sıkıntılar hepsi bir kenara Leonard’ın kendine özel yaşadığı sıkıntılarda vardır. Leonard bunlara rağmen yinede kitabını çıkarabilmek için her şeyini ortaya koyup bu yolda devam etmektedir. Leonard’ın sıkıntılardan birisi ise orta yaş krizidir. Hayatının yarısına geldiğinide düşündüğü için ona bazı zamanlar sürekli olarak bazı şeyler eksik geliyordur ya da o öyle hissettiğini sanmaktadır. Leonard hem orta yaş krizini atlatıp hemde o kadar sıkıntılar olmasına rağmen bu kitabı çıkarabilecek midir?

Dramatik bir konuya sahip olmasına rağmen içerisindeki gaflar ile insanları kırıp geçiren Çifte Hayat tek parça izle filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Özgür Dünya izle adlı filmimizi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Çifte Hayat 2019 Türkçe dublaj izle dram komedi Fransa filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.