Sporbet

Cinayet Süsü 2019 sansürsüz izle yerli komedi suç filmleri serisi

07-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Cinayet Süsü 2019 sansürsüz izle yerli komedi suç filmleri serisi
1.295 defa izlendi

Birbirinden usta oyuncuların baş rolünde oynadığı ve işlenen bir cinayetin kendilerinin işlediği süsü verilince birbirinden komik maceraları yaşamasını konu alan Cinayet Süsü sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Cinayet Süsü izle adlı film sinemalar da 1.567.895 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

Cinayet Süsü 1080p hd kalite izle

Cinayet Süsü full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, gizemli bir katil orta yaşlı bir adamın ölümüne sebebiyet vererek kaçar. Cinayet büro suçluyu aylarca arar ancak ona dair hiç bir iz bile bulamaz. Aslında etraflarına dikkatli bir şekilde baksalar gözlerinin önündedir. Gizemli katil herkesin psikolojisini yerle bir ederken aynı zamanda suçunu bir şekilde ört pas etmektedir. Ancak istediği kadar suçunu ört pas etmeye çalışsın adalet yerini bulacaktır. Cinayet büro büyük bir hız ile çalışarak elinden gelen her şeyi yapar. Ancak bir türlü küçük bir ipucuda olsa yakalayamazlar. Yakaladıkları anda ise bir hedefe ulaşamazlar. Ne yapacağını bilmeyen Hasan komiser etrafını gözlemeye bakar ve herkesi bir suçlu olarak tanımlayamaya başlar. Kimler tuhaf tavırlar sergiliyor? Kimlerin konuşurken sesi titriyor? Bunları bir şekilde ölçüp tartar ve şüpheli gördüğü kişileri not alır. En yakın arkadaşı Deniz ise bu davayı duydukça haraketleri değişir. Hasan, Deniz’in haraketlerine bakarak bir şekilde ondan ipucu bulmaya çalışır. İnsanları gözlemledikçe şüphelilerde yavaş yavaş ortaya çıkmaktadır. En yakın arkadaşına bu suçu konduramasa da elinden hiç bir şey gelmez çünkü her kim olursa olsun adalete teslim edecektir. Yavaş yavaş gözleri açılan Hasan komiser günler sayar ve sonunda gizemli katile ulaşır. Katil en yakın arkadaşı Deniz’dir. Bunu öğrenen komiser ne yapacağını bilemez en yakın arkadaşını sorguya çeker. Deniz her şeyin nefsi müdafa olduğunu söylesede bunlar geçerli sebepler değildir. Hasan istemeyerekte olsa en yakın arkadaşı Deniz’i adaletin karşısına çıkarır.

2019 yılında vizyona giren ve izleyen yerli halk tarafından oldukça komik bulunan Cinayet Süsü tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Borç Harç izle adlı filmi de sitemizden seyretmek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Cinayet Süsü 2019 sansürsüz izle yerli komedi suç filmleri serisi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.