Sporbet

Cinderella Man 2005 Türkçe dublaj izle Amerikan Dram Spor Filmleri

25-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Cinderella Man 2005 Türkçe dublaj izle Amerikan Dram Spor Filmleri
816 defa izlendi

Oldukça sevdiği ailesine bakmak için hayallerinden vazgeçen bir adamın hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Cinderella Man Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cinderella Man izle adlı film sinemalar da 1.783.589 kişi tarafından izlenmiştir.

Cinderella Man 2005 tek part seyret

Boks şampiyonu ile dövüşen bir adamın hayatının nasıl değiştiğini anlatan Cinderella Man tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Cindirelle Man lakabıyla tanınan ünlü boksör James J. Braddock’un gerçek yaşam öyküsüne dayanan bir filmdir. Braddock ve ailesini de konu alır bu filmde. ABD’de ki Büyük Ekonomik kriz yıllarında yaşadığı sıkıntılı yılları ve verdikleri büyük yaşam mücadelesini konu alır. Bu durumda bir çok sıkıntılı şeyler çekerler. Bazen bu durum yüzünden aç kalır bazen de üstlerine başlarına bir şey alamayacak duruma gelirler. Kriz yüzünden işten çıkarılıp o süre içinde bile iş bulamamaktadır. Braddock’un bu durum canını çok sıkmaya başlamıştır ve bu yüzden de para kazanıp ailesinin aç kalmaması için bir şeyler yapmaya başlamaktadır. Braddock bir şeyler araştırmaya başlamış ve önüne gelebilecek her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Bu araştırma sonucun da paralı bir dövüş bulmuştur ve gizli gizli bunu yapmaya karar vermiştir. Ailesinin karnını doyurup onlara bakması gerektiği için bu dövüşe katılır. Kendinden emin olmasa da ilk başta kazanmaktan başka bir çaresi olmadığı için bu dövüşü kazanmak zorunda kalmıştır. İsminin bilinmesini istemediği için de kendine bir lakap bulmak zorunda kalmıştır. İlk başta bulamasa da en sonunda bulmuş ve kendisine Cindirelle Man demeye başlamıştır. Bu dövüşe çıkmış ve karşısına çıkan kişi ya pes ettiricek ya da bayılana kadar dövmek zorundadır. Maç başlamış ve herkes kimi tuttuysa onun için tezahürat yapmaya başlamıştır. İlk başta Cindirelle Man için kimse tezahürat yapmamıştır. Çünkü onu ilk defa görmüş ve kim olduğunu bilmiyordur ama yine de ona bahis yatıranlar vardır. Maç zamanı önce vurmayıp kendini korusa da maçı yenebilmesi için vurmaya başlamıştır. Herkes bu derece seri ve sert bir şekilde vurmasına çok şaşırmış ve neler olduğunu anlayamamıştır. Herkes susmuş ve sadece izlemeye başlamışlardır. Bir kaç vuruşundan sonra karşısındakini düşürmüş ve maç bittikten sonra kazanmasına şaşırmıştır. O da hiç beklemiyordur ve sonra buna karşı bir yeteneğini olduğunu fark etmiştir. Bu yeteneğini kullanmaya ve para kazanıp ailesine bakıcak onların zor durumda kalmasını engelleyecektir. Eve geç gitmeye başlamıştır ve sürekli yüzünden morluklar vardır. Karısı sorduğu zaman sessiz kalıyordur ama karısı bu durumu anlamıştır. O bir şey diyemediği için sesini de çıkaramamıştır. Bu durum zamanla ilerlemiş ve daha iyi yerlere gelmiştir. Ünlü bir boksör olmuştur. Dünya ağır siklet boks şampiyonluğuna kadar yükselmiştir.

Ailesinin duaları ile hayallerinden vaz geçmesine rağmen hiç bir zaman kötü duruma düşmeyen ve saatler süren dünya boks şampiyonu ile dövüşünde ailesini düşünen adamın yaşadığı zor anları beyaz perdeye aktaran Cinderella Man full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Milyonlun Bebek izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Cinderella Man 2005 Türkçe dublaj izle Amerikan Dram Spor Filmleri "
  1. New1027 7 Ağustos 2019, 14:42 -

    Cinderella Man ne ya. sinderalla kadın değil mi 😀

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.